Okuma Süresi
2 dakika

Dijital dünyada yaşanan gelişmeler, hayatımızın hemen hemen her alanına sirayet ediyor. Bu konuda önemli derecede etkilenen alanlardan birisi de eğitim. Son dönemde hızla yayılan çevrimiçi eğitim süreçleri sayesinde eğitimin sınırları da genişliyor. Dünyanın en önemli görüntüleme ve eğitim teknolojisi üreticilerinden birisi olan ViewSonic de UNIVERSE by Viewsonic’i eğitim camiası ile buluşturuyor.

Çevrimiçi eğitim konusunda interaktif ve etkin ürünler sunan ViewSonic, yeni bir ürünü daha eğitim dünyası ile tanıştırıyor. Eğitimde inovaktif teknolojik çözüm olanakları ile yeni bir bakış açısı oluşturan marka, metaverse evreninde yer alan sanal kampüste eğitim ve öğretim sunan “UNIVERSE by ViewSonic” ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. İşte detaylar!

Mayıs Ayında Fuarda Tanıtılacak

Pandemi ile başlayan süreçle birlikte uzaktan eğitim modelleri üzerine yapılan çalışmalarda her geçen gün daha etkin ve daha inovatif ürünler üzerine çalışılmaya devam ediyor. Bu kapsamda dünyanın önde gelen markalarından ViewSonic, “UNIVERSE by ViewSonic” ürününü eğitim dünyasına tanıtmaya hazırlanıyor. Ürünün tanıtımı GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı’nda 24 – 26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuarda oluşturulan stant alanında ise “UNIVERSE by ViewSonic”a özel deneyim setup’ı kurulacak.

Temel Amaç Daha Etkili Eğitim

Pandeminin ardından ülkemizde meydana gelen deprem felaketi ile birlikte uzaktan eğitim yeniden gündeme geldi. Eğitim alanında hizmet veren ViewSonic markası da değişen bu eğitim ihtiyaçlarını gündemine alarak çevrimiçi eğitim modellerini geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda faaliyet yürüten marka, ortaokul ve üstü eğitim gruplarına yönelik geliştirdiği “UNIVERSE by ViewSonic” ile uzaktan eğitimde kaliteli bir seviyeye ulaşmayı hedefliyor. Çevrimiçi öğrenim deneyimini en üst seviyeye taşımayı amaçlayan marka, daha gerçekçi, öğrencilerle daha etkileşimli ve etkileşim gücü daha yüksek bir sanal kampüsle öğrencileri kapsayacak. Böylelikle öğrencilerin dersler konusunda daha dikkatli ve katılımcı olmaları sağlanarak eğitimde etkinliğin artırılması bekleniyor. Söz konusu ürün 24 – 26 Mayıs tarihleri arasında GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı’nda 50 m2’lik stant alanında tanıtılacak. Bu fuarda ise katılımcılar, ileri teknoloji ve yazılım ile oluşturulan, “UNIVERSE by ViewSonic” ürününü kişisel olarak tecrübe edebilecekler.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz