edens-zero-on-kayit-konami-teknosafari-min

Popüler bilim kurgu manga serisine dayanan Edens Zero Pocket Galaxy mobil oyunu için ön kayıt dönemi başladı. Konami tarafından geliştirilen oyun, yakında tüm telefonlar tarafından erişilebilir olacak.

Hiro Mashima’nın (fairy Tale, Rave) popüler mangasına dayanan Edens Zero Pocket Galaxy için ön kayıt dönemi başladı. App Store ve Google Play üzerinden yayınlanacak olan izometrik aksiyon RPG oyunu, büyük bir kitle tarafından bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinde animesi yayınlanan Edens Zero, binlerce kişi tarafından izlendi. Hikayenin popülaritesi artınca Konami, serinin bir de mobil oyununu yapmak için kolları sıvadı. Geliştirme sürecinin sonlarına gelen oyun, ön kayıt aşamasına geldi.

Oyunun çıkışıyla birlikte EDENS ZERO evrenine giriş yapan herkese ücretsiz oyun içi ‘Siber Kostüm’ (Cyber Costume) eşyasına erişebilecek. Ön kayıt aşamasında oyuna katılan oyuncu sayısına göre ise ek ödüller ve eşyalar, tüm oyunculara dağıtılacak.

edens-zero-on-kayit-teknosafari

  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 100,000’i geçerse: 3x skip bileti – görevleri atlar ve temizler
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 200,000’i geçerse: 1x Iridescent Material – Cosmetics Crafting için gerekli özel bir eşya
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 300,000’i geçerse: 100x Ether Drive (ED) – 100 ED kullanarak etkinlik zindanlarında “Item Drop Reward +10x” bonusunu devreye sokabilirsiniz

İlginizi Çekebilir:

eFootball PES 2021 Mobil, 450 Milyon İndirmeye Ulaştı

Konami’nin Sanal Gerçeklik Oyunu BEAT ARENA, Oculus Quest ’e Çıktı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz