Oyuncular İçin Kulaklık Önerileri
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

Oyuncular için önemli olan faktörlerden biri de kulaklık. Çünkü kulaklığı taktığınız anda oyunun içinde kalmak veya arkadaşlarınızla sağlıklı iletişim kurmak gerekli oluyor. Dolayısıyla az çok beklentileri karşılayabilecek bir kulaklığa sahip olmak önemli faktörlerden. Fakat diğer yandan birbirinden farklı çeşitli modellerin olması kulaklık seçim sürecini de zorlaştırıyor. Bu nedenle sizlere kolaylık olması açısından en iyi kulak içi 8 oyun kulaklığını listeleyerek özelliklerine kısaca değindik. İşte; ‘En iyi kulak içi oyun kulaklığı önerileri.’ ‘Oyun kulaklığı tavsiyeleri.’ ‘En iyi kulak içi oyun kulaklıkları.’ ‘Oyuncular için en iyi kulaklıklar.’

Oyuncular daha çok kulak üstü kulaklık modellerini tercih edebiliyorlar. Ancak hem dışarıda kolayca taşımak isteyenler hem de oyun esnasında ve uzun süreli kullanımlarda kafamı rahatsız etmesin diyenler de bir hayli fazla. Bu talepler ise oyun tutkunlarını kulak içi tasarımlara da yönlendiriyor. Bu nedenle biz de sizler için kulak içi oyun kulaklıkları arasından 8 tanesini listeledik. İşte; ‘En iyi kulak içi oyun kulaklığı önerileri.’ ‘Oyun kulaklığı tavsiyeleri.’ ‘En iyi kulak içi oyun kulaklıkları.’ ‘Oyuncular için en iyi kulaklıklar.’

En İyi Kulak İçi Oyun Kulaklığı Önerileri

Oyuncular İçin Kulaklık Önerileri

  • Razer Hammerhead
  • Razer Hammerhead Duo
  • Sennheiser IE 80S
  • Sony MDRXB50AP
  • 1More Triple Driver
  • Shure SE215
  • HyperX Cloud Earbuds
  • Bose QuietComfort20
Razer Hammerhead

Oyuncular İçin En İyi KulaklıklarEn iyi kulak içi oyun kulaklıkları listesine öncelikle Razer Hammmerhead ile başlıyoruz. 4 saat batarya ömrü sunan kulaklık, şarj kutusuyla birlikte bu gücünü 12 saate çıkarıyor. Dezavantaj olarak gürültü engelleme özelliğinin bulunmadığını söyleyebileceğimiz ürün PC, iPhone ve Android ile uyumlu olarak çalışıyor. Aynı zamanda bluetooth bağlantısı da sunan cihazın mikrofon kalitesini beğeneceğinizi söyleyebiliriz. Bununla birlikte kulaklığın ağırlığı 45 gram.

Razer Hammerhead Duo

Oyuncular İçin En İyi KulaklıklarListemize Razer Hammerhead Duo ile devam ediyoruz. Özellikle akıllı telefonunuzda oldukça rahat kullanabileceğiniz kulaklık, 17 gram ağırlığında ve Android, Xbox, PC, PS4 ile uyumludur. Kulağa tam oturan ürün, yüksek frekansta ses ile derin bassları da verebiliyor. Ses izolasyon özelliğini de taşıyan cihaz, böylece müzik dinlemeniz durumunda kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Kulaklığın 1 metreden uzun bir kablosu bulunuyor. Mikrofona sahip olan kulaklığın gürültü engelleme özelliği ise bulunmuyor.

Sennheiser IE 80S

Oyuncular İçin En İyi Kulaklıklar300 gram ağırlığında olan Sennheiser IE 80S, Android, PC, PS4 ve Xbox ile uyumluluk gösteriyor. Gürültü engelleme ve mikrofon özelliği bulunmayan kulaklık, kulağa tam oturan bir tasarıma sahip.

Sony MDRXB50AP

Oyuncular İçin En İyi KulaklıklarOyuncular için en iyi kulaklıklar listemizde sırada Sony MDRXB50AP bulunuyor. Fiyat olarak uygun olan ürün, 8 gram ağırlığında ve Android, Xbox, PS4, PC ile uyumludur. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde ses kalitesi bakımından memnun kalacağınız bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz. Cihaz özellikle de kulağa oldukça rahat oturmasıyla dikkat çekiyor. Dolayısıyla oyun tutkunlarının da önemsediği özelliklerden biri.

1More Triple Driver

Oyuncular İçin En İyi Kulaklıklar1More Triple Driver, diğer kulaklıklardan farklı olarak öncelikle gürültü engelleme özelliğine sahip. Yine Android, PS4, PC ve Xbox ile uyum sağlayan kulaklık, 18 gram ağırlığında ve bir de mikrofon sağlıyor. Aynı zamanda şık bir tasarıma sahip olan kulaklık dengeli ses kalitesiyle ön plana çıkıyor. Bu nedenle oyunun yanı sıra müzik dinlerken de kullanmaktan keyif alacağınız bir ürün ve birden fazla silikon uçla elinize ulaşıyor.

Shure SE215

Oyuncular İçin En İyi KulaklıklarBağlantı tipi kablolu olan Shure SE215, pasif gürültü azaltıcı özelliğine sahiptir. PC, PS4, Android ve Xbox ile uyum sağlayan kulaklık, 439 gram ağırlığında. Gürültü engelleme özelliği taşıyan cihaz kablosuz olarak da şarj edilebiliyor. Kulaklığın diğer özellikleri ise; sesli komut, sesli uyarı, kablosuz olarak da kullanılabilme, çıkarılabilir pil. Ürünün en çok da gürültü engelleme özelliğini övebiliriz.

HyperX Cloud Earbuds

Oyuncular İçin En İyi KulaklıklarKablolu bağlantı tipi sunan HyperX Cloud Earbuds, uzaktan kumanda ve mikrofon özelliğine sahip. Ürün, Nintendo Switch, Xbox One, PS4 ve telefonlarla uyum gösteriyor. Pasif gürültü engelleme desteği sunan kulaklığın kablosunda dolaşma problemi yaşamazsınız. Aynı zamanda düşük 20 Hz, yüksekte ise 20 kHz frekans ses özelliğine sahip olan kulaklık, kutusunda birden fazla kulaklık ucu ile elinize geliyor.

Bose QuietComfort20

Oyuncular İçin En İyi Kulaklıklar

En iyi kulak içi oyun kulaklıkları adlı içeriğimizi Bose QuietComfort20 ile bitiriyoruz. Bu kulaklığın özelliklerinden de kısaca bahsedecek olursak; kablolu bağlantı tipi, gürültü engelleme, 16 saat süren pil ömrü ve 44 gram ağırlığında olduğunu ekleyebiliriz. Bununla birlikte cihaz, Android, PS4, Switch, PC ve Xbox ile uyumlu. Beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan ürünün çağrı, müzik ve ses kontrolü için uzaktan kumanda özelliğini kullanabiliyorsunuz. Listemizde yer verdiğim ürünler arasından en çok önerdiğimiz Bose QuietComfort20 diyebiliriz. Aynı zamanda kulağa tam oturan bir tasarıma sahip olan cihazın oldukça beğenildiğini de söyleyelim.

İlginizi çekebilir:

Total War: Warhammer 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Cisco, Artırılmış Gerçeklik Destekli Webex Hologram Teknolojisini Duyurdu

Şimdi Amiral Gemileri Düşünsün! – Xiaomi 11T Pro İlk İzlenimler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz