Epic Games ’in yıl sonuna kadar her gün en az bir ücretsiz oyun sunduğu kampanyada şirketin bugün sunduğu oyun Darkest Dungeon oldu. Oyunseverler Epic Games ’in ücretsiz olarak sunduğu Darkest Dungeon ‘ı kütüphanelerine ekleyebilir.

Oyunseverlerin yüzünü haftada bir verdiği ücretsiz oyunlarla güldüren Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren her gün en az bir oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıklamıştı. Bu bağlamda Epic Games’ten yeni ücretsiz oyun haberi geldi. Şirket, kullanıcılarına Darkest Dungeon’ı ücretsiz olarak sonsuza kadar kütüphanelerine ekleme imkanı sunuyor.

Epic Games ‘in ücretsiz sunduğu Darkest Dungeon oyunun konusu

Red Hook Studios ile Sickhead Games tarafından geliştirilen Darkest Dungeon ilk olarak 2014 yılında oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Gotik korku temalı bir oyun olan Darkest Dungeon aslında rol yapma ve strateji olarak karşımızı çıkıyor. Steam’de erken erişime açıldığında büyük ilgi göre oyun hakkında pek çok olumlu yorumlar geliyor. 

Son derece küçük bir ekibin geliştirdiği oyunun temel mantığı aslında oldukça basit. Oyun, bir adamın lüks içinde yaşadığı malikanesinin altını kurcalayarak bir geçit açmasıyla başlıyor. Yer altında binlerce metre kazı yapıldıkça yaratıklar ortaya çıkmaya başlıyor. Adamın varisi olarak yaratıkları öldürmek ve en karanlık zindanı temizlemek ise karakterimize düşüyor. Özellikle grafiklerinin beğeni topladığı oyunun sunduğu atmosferde oyundan çıkmaya olanak tanımıyor.

Darkest Dungeon fragmanı:

Darkest Dungeon sistem gereksinimleri:

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows XP

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7+

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Oyunu ücretsiz olarak kütüphanesine eklemek kişiler buraya tıklayarak Epic Games’in sayfasına erişim sağlayabilirler. 

İlginizi Çekebilir:

Epic Games’in Ücretsiz Sunduğu Yeni Oyun: Tropico 5

Alien: Isolation’ı Epic Games Ücretsiz Sunuyor

Bitcoin rekor kırdı, Cyberpunk 2077 Ps4, Netflix ‘te dizi dinleme dönemi başlıyor – DigiToll #46:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz