Sekiz yıldır Microsoft Türkiye’de çalışan Arbel, terfi ederek şirketin yeni CMO’su oldu

Microsoft Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CMO) Aslı Arbel oldu. Aslı Arbel, Ağustos 2014’ten bu yana Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışıyordu. Arbel, terfisini LinkedIn profilinden paylaştı.

16 yılllık kurumsal iletişim deneyimi

Kariyerine Ekim 2006’da HSBC Türkiye Kurumsal İletişim Bölümü’nde başlayan Arbel, Aralık 2010’da terfi etti ve Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Aralık 2013’e kadar bu pozisyonda çalışan Arbel, Aralık 2013’te Vodafone Türkiye’ye transfer oldu ve Temmuz 2014’e kadar Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştı. Arbel, Ağustos 2014 itibarıyla  Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü oldu.

Emory University Uluslararası İlişkiler Bölümü’den 2002 yılından mezun olan Aslı Arbel, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı derecesini 2006 yılında aldı.

NOT: Microsoft Türkiye’nin Aslı Arbel’den önceki CMO’su Münir Kundakçı’nın yeni göreviyle ilgili elimizdeki bir bilgi yok. Kundakçı’nın LinkedIn profilini incelediğimizde henüz bir güncelleme olmadığını gördük.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz