Epic Games, ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Şimdi ise 3 oyun birden ücretsiz oldu. Oyunlar 9 Ocak saat 19:00‘a kadar ücretsiz olacak. Bu zamana dek kullanıcılar oyunları ücretsiz olarak kütüphanesine kalıcı olarak ekleyebilecek

Steam gibi büyük bir oyun satın alma platformuna rakip olarak çıkan Epic Game Store, yarışta öne geçmek için düzenli olarak bedava oyunlar veriyor. 2020 yılının başlamasıyla Epic Games, oyuncuları sevindirecek bir haber verdi. Aynı anda 3 tane oyunu ücretsiz durumuna getiren Epic Games, Darksiders Warmastered EditionDarksiders II Deathinitive Edition ve Steep oyunlarını ücretsiz olarak erişime açtı.

Steep

Ubisoft yapımı oyunu tekli veya çoklu oynamak mümkün. Oyun içinde kayak, atlayış tulumu, snowboard ve yamaç paraşütü gibi 8 farklı spor  dalında maceraya çıkarıyor.

Darksiders 2 Deathinitive Edition

Darksiders II, Vigil Games tarafından geliştirilen ve THQ tarafından 2015 yılında yayınlanan macera, aksiyon rol yapma oyunu. Darksiders 2 Deathinitive Edition ilk oyunun devamı niteliğinde.

Darksiders Warmastered Edition

Darksiders Warmastered Editon, KAIKO, Vigil Games tarafından geliştirilen ve 29 Kasım 2019’da yayınlanan aksiyon/macera oyunu.