Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Amerika ve Avrupa’nın tercih ettiği Tineco’nun, CES İnovasyon Ödülleri Onur Ödülü’ne layık görülen şarjlı süpürge modeli FLOOR ONE S3, özellikle evcil hayvan bulunan evlerde zorlu kirlerle mücadelede oldukça işe yarayacak.

Koşuşturmalarımız her gün biraz daha artıyor. Bu koşuşturmalar arasında elbette ev temizliğine de vakit ayırmak gerekiyor. İşte akıllı ev aletleri tam da bu noktada devreye girerek, hayatımızı kolaylaştırmak adına adımlar atıyor.

Akıllı ev aletleri deyince akla ilk gelen isimler arasına yerleşmeyi başaran FLOOR ONE S3, akıllı vakum ve yıkama sistemi, hepsi bir arada LED ekranı, kablosuz kullanımı ve üstün manevra kabiliyeti ile kusursuz temizlik garantisi vaat ediyor. Özellikle evcil hayvan bulunan evlerde zorlu kirlerle mücadelede FLOOR ONE S3 en iyi yardımcınız olacak gibi görünüyor.

FLOOR ONE S3’ün Özellikleri Saymakla Bitmiyor!

CES İnovasyon Ödülleri kapsamında Onur Ödülü ve Reddot Tasarım Ödülü’ne layık görülen FLOOR ONE S3, geleneksel elektrikli süpürge veya paspasların baş edemediği lekelerle kolayca baş edebiliyor. Mutfaklar, banyolar ve her türlü sert zemin yüzeyi için ideal olan FLOOR ONE S3, 35 dakikaya kadar kesintisiz çalışma süresi ve tek parmakla iterek kullanılacak kadar ergonomik tasarımıyla evlerin vazgeçilmezi haline geliyor. Şarjlı oluşu daha kolay ve geniş kapsamlı kullanım imkanı sunarken, kullanıcılar yerleşik bir LED ekran ile emiş gücü, pil ömrü ve sistem durumu dahil olmak üzere süpürgelerinin performansını takip edebiliyor.

FLOOR ONE S3, zeminleri tek seferde otomatik olarak algılama, yıkama ve vakumlama için tescilli iLoop teknolojisinden yararlanıyor. Bu sistem, daha kolay, kusursuz ve daha derin bir temizlik için emiş gücünü, suyu, temizleme solüsyonlarını ve fırça silindiri hızını gerçek zamanlı olarak algılayarak optimize ediyor, sert zeminleri ise kuru ve lekesiz bir şekilde bırakıyor. Tüm bu özellikleriyle FLOOR ONE S3, evinizin temizliğini kolaylaştırarak, kendinize daha çok vakit ayırmanızı sağlıyor.

Akıllı süpürge FLOOR ONE S3, kullanıcılara temiz su deposunu doldurmalarını, kirli su deposunu boşaltmalarını veya kendi kendini temizleme döngüsünü çalıştırmalarını hatırlatmak için sesli uyarılarda bulunuyor. Temizlik tamamlandığında ise kendi kendini temizleme özelliği, tek tuşla elektrikli süpürgeyi temiz ve kokusuz tutmak için borularını, fırça silindirini ve diğer temas yüzeylerini tatlı su ve deterjan ile yıkıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz