Okuma Süresi
1 dakika

Exxen, Gibi ve diğer popüler yapımların yanı sıra Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin de yayın haklarını elinde bulunduran Exxen, tüm abonelik ücretlerine zam yapacağını duyurdu.

Türk televizyonlarının en başarılı yapımcılarından Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen çevrim içi dizi ve film platformu Exxen, bu sabah itibarıyla fiyatlarına zam yaptığını açıkladı. Sadece birkaç ay önce fiyatlarını güncellemiş olan platform, 2023’e de bir yeni güncelleme ile başlamış oldu.

Konuyla ilgili olarak Exxen üyelerine gönderilen e-posta’da “Türkiye’nin Dijital Platformu Exxen olarak içeriklerimizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için abonelik fiyatlarımızı 5 Ocak 2023 tarihinden itibaren güncelliyoruz. Yeni yılda da her yaşa ve zevke hitap eden yapımları sizlerle buluşturmaya, hayatınıza keyif katmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi.

2023 Exxen Fiyatları

  • Reklamlı Yıllık Paket: Aylık 41,90 TL (Toplam: 502,80 TL)
  • Reklamlı Aylık Paket: 49,90 TL
  • Reklamsız Yıllık Paket: Aylık 58,50 TL (Toplam: 702 TL)
  • Reklamsız Aylık Paket: 69,90 TL

2023 Exxenspor Fiyatları

  • Reklamlı Sezonluk Paket: Aylık 102,90 TL (Toplam: 1.234,80 TL)
  • Reklamlı Aylık Paket: Aylık 129,90 TL
  • Reklamsız Sezonluk Paket: Aylık 119,50 TL (Toplam: 1.434 TL)
  • Reklamsız Aylık Paket: 149,90 TL

Alınan bu yeni kararla Exxen, Türkiye’de Netflix’ten bile daha pahalı bir platform hâline gelmiş oldu. Zira Netflix’in reklamsız başlangıç paketi 45,99 TL idi. Aynı özelliklere sahip olan paketin Exxen’deki fiyatı ise an itibarıyla 58,50 TL’ye kadar çıkmış oldu.

Yeni Fiyatlar Şimdilik Herkese Yansımadı

Exxen, mevcut abonelerine fiyat güncellemesi bilgisini veren e-postayı göndermiş olsa da kontrol için yeni bir Exxen aboneliği başlatmak istediğimizde eski fiyatlar ile karşılaştık. Exxen’in yeni fiyat listesine kendi sitesinin destek sayfasından ulaşabilirsiniz.

Exxen’e yeni gelen abonelik ücreti zamları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Platformdaki en çok izlenen dizilerden “Gibi” gündemde kalmayı ve herkes tarafından sıkça konuşulmayı sürdürüyor. Sizin Exxen aboneliğiniz bulunuyor mu ve platformdaki en sevdiğiniz yayınlar hangileri? Platforma henüz yeni zam yapılmışken tekrar bir zam gelmesi bakalım ne tür tepkilere yol açacak? Abonelik fiyatlarına gelen zam konusunda gelen tepkileri takip ediyor olacağız.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz