Exxen'de En Çok İzlenenler

Exxen, Türkiye’nin ilk dijital platformu olarak 1 Ocak itibariyle hayatımıza girmişti. Konuşanlar, Katarsis gibi YouTube’dan takip edilen ve sevilen programları içerikleri arasına almasıyla da dikkatleri çekmişti. Bu haberimizde Tekno Safari editörleri olarak kısa bir sürede popüler dijital platformlar arasında yer alan Exxen’in en sevilen içeriklerini listeledik. İşte; ‘Exxen’de en çok izlenen içerikler’. ‘Exxen’de en çok izlenen programlar’. ‘Exxen en çok izlenenler’. ‘Exxen içerikler’. 

Özellikle Exxen’e ilk kez üye olacaklar hangi programları veya dizileri izleyebileceklerine dair bu haberimizde bir fikir sahibi olacaklardır. İşte; ‘Exxen’de en çok izlenen içerikler’. ‘Exxen’de en çok izlenen programlar’. ‘Exxen’de en çok izlenenler’. ‘Exxen içerikler’. 

Exxen’de En Çok İzlenen İçerikler 

Exxen İçerikler

Exxen’de en çok izlenen içerikler’. ‘Exxen’de en çok izlenen programlar’. ‘Exxen’de en çok izlenenler’. ‘Exxen içerikler’ haberimizin devamında. 

İşte Bu Benim Masalım 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor birinci Cemal Can Seven’in başrolü paylaştığı ve bir gençlik dizisi olan ‘İşte Bu Benim Masalım’ Exxen’in en çok izlenen içerikleri arasında yer alıyor. Müzikal dizi özelliği de taşıyan İşte Bu Benim Masalım, sesi konusunda oldukça yetenekli olan fakat sahnelerden korkan 17 yaşındaki bir öğrencinin bu konuda yükselişini konu alıyor. İki karakter de bu yolda önlerine çıkan engelleri aşmaya çalışıyor. 

Konuşanlar  

Exxen'de En Çok İzlenenler

Exxen’de en çok izlenen içerikler’ arasında yer alan, pandemiyle birlikte ve YouTube’la hayatımıza giren ‘Konuşanlar’ programını Hasan Can Kaya sunuyor Covid-19 nedeniyle ilk karantina sürecinin yaşandığı dönemde ve Exxen’de en çok izlenen programlar arasına giren Konuşanlar’da Hasan Can Kaya, gelen konuklar arasından önce konuşanları seçiyor ardından onlara ilginç sorular soruyor. Hem ekran başında izleyenlerin hem de programa giden konukların oldukça keyifli vakit geçirmesini sağlayan Konuşanlar’da  soruların ilginç olması gibi cevaplar da bir o kadar eğlenceli ve ilginç hale geliyor.  

Gibi 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Exxen’de en çok izlenen içerikler’ listemize sırada ‘Gibi’ ile devam ediyoruz. Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü filmleriyle tanıdığımız Feyyaz Yiğit’in senaristliğini yaptığı Gibi bir komedi dizisi. Dizide, Yılmaz ve İlkkan adlı iki arkadaşın sürekli birbirleriyle olan didişmelerini ve sıradan hayatlarında yaşadıkları tuhaf olayları ve bunları büyütmeleri nedeniyle yaşadıkları talihsizlikleri izliyoruz. Gibi’nin yeni bölümleri Exxen’de her Cuma yayınlanıyor. 

Katarsis 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Bir reality program olan Katarsis’de ‘Exxen’de en çok izlenenler’ arasında bulunuyor. Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu bu programı da ilk olarak YouTube’da izlemiş ve oldukça beğenmiştik. Artık her Cuma yeni bölümleriyle Exxen’de olan Katarsis’de Gökhan Çınar, konuklarına bir Psikolog olarak yaklaşıyor ve onların belki de en önemli ve unutamadığı anılarına giderek duygularını ortaya çıkarıyor.  

Tolgshow Filtresiz 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Uzun zaman TRT ekranlarında izlediğimiz Arkadaşım programını ‘Tolgshow Filtresiz’ adıyla Exxen’de görüyoruz. Komedi kategorisinde olan bu program yine izleyenleri güldürmeyi başarıyor ve ‘Exxen’de en çok izlenen içerikler’ arasına giriyor. Tolga Çevik’in yönetmenle olan atışmalarını eğlenceli ve bir tiyatro oyunu dilinde izlediğimiz  TolgShow Filtresiz’in yeni bölümleri de Cuma günleri yayınlanıyor.  

Hükümsüz 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Exxen en çok izlenenler’ arasında sırada ‘Hükümsüz’ yer alıyor. Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, İsmail Hacıoğlu gibi oldukça iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan Hükümsüz’de hukuk bürosu patronunun kızı ve bir avukat adayı kadının cinayetle birlikte kesişen yollarını izliyoruz.  

Şeref Bey 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Exxen’de en çok izlenen içerikler’ listesine yine oyuncu kadrosu çok sağlam olan bir başka diziyle devam ediyoruz. Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç gibi isimlerin yer aldığı ‘Şeref Bey’de, Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden, en iyi aşçılar arasında gösterilen, romantik, hassas, prensiplerine bağlı ve çok inatçı olan bir karakterle karşılaşıyoruz. Dizide, yeni bir hayat için yola çıkan fakat beklenmedik sürprizlerle karşılaşan Şeref Bey’in başından geçenleri izliyoruz.  

Zeynep Bastık ve Konukları 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık’ın sevilen isimleri ağırlayarak gerçekleştirdiği programda izleyiciler müzik ziyafeti yaşıyor diyebiliriz. Zeynep Bastık ve Konukları programının yeni bölümleri de Cuma günleri yayınlanıyor. 

Masterchef Junior 

Exxen'de En Çok İzlenenler

TV 8’de yayınlanan ve herkesi ekran başına kilitleyen Masterchef yarışmasının bu kez çocuklara uyarlanmış haliyle Exxen’de yayınlanıyor. Yine Danilo, Mehmet ve Somer şefi gördüğümüz Masterchef stüdyosunda şimdi de çocuklar yarışıyor. 

Yetiş Zeynep
Exxen'de En Çok İzlenenler 

Komedi, gençlik, çocuk durum komedisi olan ‘Yetiş Zeynep’ 20 yaşında hayalleri olan bir üniversite öğrencisinin okul masraflarını karşılayabilmek için bakıcılık yaptığı hayatını izliyoruz. 6 çocukla ilgilenen Zeynep, aynı zamanda öğrenci olduğunu saklamak zorunda kalıyor. 

Fight Club Exxen 

Exxen'de En Çok İzlenenler

Exxen’de en çok izlenen programlar’ listemizde son sırada ‘Fight Club Exxen’e yer veriyoruz. 11 Türk Kickboksör 60 gün boyunca aynı evi paylaşıyor. Yemeklerini ve ev işlerini kendileri halleden kickboksörler, şampiyonluk için de mücadele ediyor. Fight Club Exen’in yeni bölümleri Salı ve Cuma günleri yayınlanıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Exxen Nedir? Exxen Nasıl Kullanılır?

OkCupid Türkçe Oldu: Dünyada Çevrildiği İlk Dil

Google, Fransa ve İspanya’da Yayınlanan Reklamlar İçin Ücret Güncellemesi Yaptığını Duyurdu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz