Acun Ilıcalı’nın yeni dijital içerik platformu Exxen ’e pek çok kişinin şikayet ettiği abonelik iptali özelliği geldi. Deneme süresi ile platformu keşfetmek isteyen ancak daha sonra üyeliğini iptal etmek isteyenler artık iptal işlemini gerçekleştirebilecek. 

Exxen, 2021 yılının ilk gününde hizmete açıldı. Tıpkı Netflix gibi dijital içeriklerin yer aldığı platform gündeme sık sık gelmeye devam ediyor. Exxen, özellikle son günlerde abonelik iptali isteyen kullanıcılar tarafından eleştirilmeye başlamıştı. Platformu denemek isteyen ya da üye olmaktan vazgeçen kullanıcılar, üyelik iptal işlemini gerçekleştiremediği için şikayet ediyorlardı. Bu durum artık sıkıntı olmaktan çıktı, çünkü Exxen’e üyelik iptali seçeneği sonunda eklendi. 

Gündeme hem iyi hem de kötü yorumlarla sık sık gelen ve ilk üç günde 500 bin aboneye ulaştığını duyuran Exxen hakkında, son günlerde en çok tartışılan konu, platformda abonelik iptali seçeneğinin bulunmaması olarak öne çıkıyordu. Kullanıcıların platformu keşfetmesi için sunulan 1 hafta ücretsiz deneme süresinin ardından, aboneliklerini iptal etmeyi düşünen kişiler, Exxen’de böyle bir seçenek bulunmadığı için şikayetlerini dile getirmişti. Bu şikayetlerin ardından, Exxen’e abonelik iptali seçeneği eklendi. 

Exxen abonelik iptali nasıl yapılır?

Yerli dijital içerik platformu Exxen’de bulunan abonelik iptali için, kullanıcıların bazı basit adımları uygulaması gerekiyor. Eğer Exxen aboneliğiniz varsa ve bu aboneliği iptal ettirmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip ederek, üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

 1: Buraya tıklayarak Exxen’in web sitesine gidin ve giriş yapın.

2: Ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan Profilim kısmına gidin.

3: Kişisel bilgilerinizin bulunduğu ekranda Profilimi Sil seçeneğine tıklayın.

4: Karşınıza çıkan bilgilendirme ve onay kısmında Evet seçeneğine tıklayarak aboneliğinizi sonlandırın.

Yukarıda belirttiğimiz adımlarla, Exxen aboneliğinden çıkmak isteyen kullanıcılar iptal işlemlerini gerçekleştirebilir. Kullanıcılar, Profil Silme işlemini gerçekleştirdikten sonra çıkan “Profiliniz Silinmiştir” uyarısını gördükten sonra aboneliklerinin son bulduklarını anlayabilir. Her ne kadar abonelik iptali işlemi gerçekleştirmiş olsalar da kullanıcılar, 7 günlük ücretsiz deneme süresinden yararlanmaya kalan günleri boyunca devam edebilir.

İlginizi Çekebilir:

‘Exxen’in, Kullanıcı Sözleşmesini ‘BluTV’den Kopyaladığı Ortaya Çıktı!

Exxen’in Abonelik Ücreti Belli Oldu: Aylık 9.90 TL

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz