Exxen Abonelik Ücreti
Okuma Süresi
1 dakika

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu ‘Exxen’ için ödenecek aylık abonelik ücreti belli oldu. Konuya ilişkin açıklamayı resmi Instagram hesabından paylaştığı bir hikaye ile yapan Ilıcalı, platformun aylık abonelik ücretinin 9.90 TL olduğunu duyurdu.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformuExxen için ödenecek aylık abonelik ücreti belli oldu. Kullanıcıların, ‘Exxen’ aboneliği için ayda 9.90 TL ödeyeceği ifade edildi. Acun Ilıcalı; söz konusu açıklamayı, resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir hikaye ile yaptı. Ilıcalı; paylaşımında ayrıca, platformun 7 günlük bir deneme süresine sahip olacağına da işaret etti. ‘Exxen’i denemek isteyen kullanıcıların, ilk 7 gün platformdaki içerikleri ücretsiz bir biçimde izleyebileceği belirtildi.  

Exxen Abonelik Ücreti

Diğer yandan; ‘Exxen’, duyurulduğu ilk günden bu yana özellikle sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Acun Ilıcalı; platformun Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Feyyaz Yiğit, Orkun Işıtmak, Enes Batur, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Enis Arıkan ve Zeynep Bastık gibi ünlü isimlerin de içerisinde olduğu birçok projeye ev sahipliği yapacağını açıklamıştı. ‘Exxen’in, 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlaması bekleniyordu. Projelerin birer birer açıklanması sonrası, platformla ilgili en çok merak edilen konulardan biri de abonelik ücreti olmuştu. Konuya ilişkin olarak ortaya atılan bir iddia, abonelik ücretinin 7.90 TL olacağına işaret etmişti. Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama sonrası, bu iddianın asılsız olduğu da ortaya çıkmış oldu. 

‘Exxen’ bünyesinde reklamlı ve reklamsız 2 farklı abonelik paketi olduğu açıklanmıştı 

Exxen Abonelik Paketi

Öte yandan; Acun Ilıcalı, daha önceki açıklamalarında ‘Exxen’ isimli dijital yayın platformunun reklamlı ve reklamsız olmak üzere toplamda 2 farklı abonelik paketi ile geleceğini duyurmuştu. Açıklanan ücretin, hangi pakete ilişkin abonelik ücreti olduğu henüz bilinmiyor. Bununla birlikte; BluTV’nin 22.90 TL, Netflix’in 17.90 TL, Amazon Prime Video’nun ise 7.99 TL’lik bir fiyat etiketiyle izleyici beğenisine sunulduğu da biliniyor. Bu nedenle; ‘Exxen’in abonelik ücreti, pazardaki rakiplerinin yanında oldukça makul bir ücret olma niteliği taşıyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Feyyaz Yiğit, Yeni Projesi İçin ‘Exxen’ ile Anlaşma Yaptı 

Yeni Dijital Yayın Platformu ‘Gain’, 30 Aralık’ta Yayın Hayatına Başlıyor! 

Cem Yılmaz, ‘Erşan Kuneri’ Dizisinin Netflix Üzerinden Yayınlanacağını Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz