free-fire-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Free Fire, merakla beklenen kalıcı Alpine haritasını 1 Ocak 2022 tarihinde yayınlayacak. Harita ile birlikte önemli koleksiyonlar ve daha önce görülmemiş oyun içi etkinlikler yayınlanacak.

Free Fire oyuncuları, haftalar süren fırtınalı içerik ve buzda, zor kazanılan savaşlardan sonra, Free Fire Yeni Çağ Kampanyası’nın finaline kadar geldi. Sınırlı süreli etkinlikler ve görevlerin yanı sıra yeni, kalıcı bahar temalı Alpine haritası da yakında Free Fire oyuncuları ile buluşacak.

Tamamen yeni bir Free Fire deneyimi ile yeni haritada becerilerini test etmek isteyen oyuncular, 1 Ocak itibari ile yeni haritaya erişim sağlayabilecek. Oyuncular, Sihirli Küp Mağazası içerisinde yer alan özel eşyalar ile karakterlerini özelleştirebilecek. Oyun içi maçlara katılarak 100’den fazla Sihirli Küp Parçası, oyuncuları bekliyor olacak.

free-fire-espor-teknosafari

Ek olarak, Kış Buzu Koşucusu kostüm paketi gibi sınırlı süreli paket, oyuncular yeterince Yeni Çağ jetonu edindikten sonra Yeni Çağ değişim mağazasında kullanılabilir. 1 Ocak’ta giriş yapan oyuncular, savaşa getirebilecekleri kendi Yeti yoldaşlarını alabilirler.

Oyuna yeni eklenecek olan Alpine haritası, bir güney adası olarak dikkat çekiyor. Kış savaşı sırasında askeri bir karakol haline gelmeden önce ada, aslen bir balıkçı köyüydü. Elit Takım, çalınan enerji çekirdeği için kötü adamlar Bay Red ve Yeti’ye karşı sıkı bir şekilde savaştı.

İlginizi Çekebilir:

Gelir İdaresi Başkanlığı, sosyal medya ve uygulama gelirleri yasası için kılavuz yayınladı

Kripto para fenomenleri meclise davet edildi

Samsung Tri-Fold sızdırıldı: 3 ekranlı katlanabilir telefon

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz