Friends özel bölüm

Son dönemde tekrar ismini fazlasıyla duyduğumuz efsane komedi dizisi Friends için hayranları sevindirecek haber geldi. HBO Max Friends özel bölüm için Resmi açıklamayı yaptı ve oyuncular haberi sosyal medyadan duyurdu.  Birkaç ay önce Jennifer Aniston kendi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf sonrasında Friends için özel bir bölüm söylentileri başlamıştı. Paylaşılan fotoğrafta tüm Friends kadrosu yer alıyordu. Daha sonra bu iddia git gide ciddileşti ve HBO’nun Friends için özel bir bölüm çekeceği söylenmeye başlandı. Bu söylentilere resmi yanıt geldi.

Aylar önce paylaşılan fotoğraftan bu yana efsane dizinin hayranları dizinin tekrar başlamasını istiyordu. Dizi tekrardan başlıyor olmasa bile HBO Max üzerinden özel bir bölümü yayınlanacak. HBO MaxNetflix, Apple TV+, Disney+ gibi dijital bir yayın platformu. Friends 1994, 2004 yılları arasında toplam 10 sezon yayınlanmıştı. Yayınlanacak olan özel bölümün dışında HBO Max üzerinden tüm Friends bölümlerine ulaşılabileceği de söylendi. HBO Max, baş içerik editörü olan Kevin Reilly yaptığı açıklamada özel bölümün hem zamanın ruhu yakalayacağını hem de eskinin izlerini taşıyan güzel bir bölüm olacağını söyledi. 

Aynı zamanda  Kevin Reilly, yapılacak özel bölümün Friends dizisinin çekilmiş olduğu Warner Bros stüdyolarında çekileceğini de söyledi. Yeni bölüm hayranları heyecanlandırıyorken bir taraftan da HBO yeni dijital platformu için çok değerli bir hamle gerçekleştirmiş oluyor. 

Tüm oyuncular Instagram Hesaplarından Paylaştı 

Efsane dizi Friends’in oyuncuları David Schwimmer (Dizideki karekteri: Ross Geller), Lisa Kudrow (Dizideki karekteri: Phoebe Buffay), Jennifer Aniston (Dizideki karekteri: Rachel Green), Matthew Perry (Dizideki karekteri: Chandler Bing), Courteney Cox (Dizideki karekteri:Monica Geller), Matt LeBlanc (Dizideki karekteri:Joey Tribbiani) aynı anda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile müjdeli haberi duyurdu. Tüm oyuncular “It’s Happening” (Gerçekleşiyor) mesajını paylaşarak birbirini etiketledi. Oyuncuların paylaşımları kısa sürede milyonlarca beğeni ve yorum aldı. Özel bölümün resmen duyurulması büyük heyecan yarattı.

 

Marvel’dan, Disney+’a 10 dizi gelecek

Apple TV+, Steven Spielberg imzalı Antoloji serisi ‘’Amazing Stories’’in ilk fragmanını paylaştı

Netflix, ‘Made in Turkey’ ibaresini 190 ülkeye taşıyacak