Samsung S20 zam

12 Şubat gününden bu yana ön siparişte olan Samsung Galaxy S20 ailesine ve Galaxy ZFlip’e şimdiden zam geldi. 

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi telefonları yeni S serisi kısa süre önce tanıtıldı. Kamera özellikleriyle dikkat çeken, 100x’e kadar zoom imkanı tanıyan, 8K video çekebilmesi ve yüksek işlem gücü sayesinde dikkatleri toplayan S20 ailesi için şimdiden bir zam geldi. 

Samsung’un 11 Şubat günü dünya ile paylaştığı Samsung Galaxy S20 ailesi özellikle  kamera özellikleri ile fazlasıyla dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. S20, S20+ ve S20 Ultra isimleri ile tanıtılan modeller Türkiye’de seçilmiş bazı AVM’lerde özel etkinlikler ile gösterime çıktı bile. Zaten 12 Şubat tarihinden bu yana ön siparişte olan S20 ailesinin S20 ve S20 Ultra modellerine zam geldi. Samsung Galaxy S20 ailesi için açıklanmış olan resmi satış tarihi 6 Mart 2020 olarak açıklanmıştı. 

Serinin en düşük özelliklere sahip olan Galaxy S20 modelinin zamdan önceki fiyatı 7 bin 799 Türk lirasıydı. Şimdi ise Galaxy S20 telefonunun ön sipariş fiyatı 8 bin 299 Türk lirası. Exynos 990 işlemcisinden gücünü alan S20’nin daha ön sipariş aşamasındayken neden böyle bir zam aldığı bilinmiyor. 

Diğer zam alan model ise Samsung Galaxy S20 Ultra. 100x zoom özelliğine ve 108 MP’lik bir kameraya sahip olan S20 Ultra’nın zamdan önce olan fiyatı 11 bin 299 Türk lirasıydı. S20 ailesinin en üst modeli olan S20 Ultra modeli aldığı zamdan sonra fiyatı 12 bin 499 Türk lirası oldu.  

Samsung’dan yapılan açıklamada, lansman sırasında açıklanan fiyatların lansmana özel fiyatlar olduğu ve 6 Mart’a kadar geçerli olduğuna değinildi. Açıklamada ayrıca yeni fiyatların 6 Mart’tan sonra geçerli olacağı ifade edildi. Kullanıcılar Samsung’un online sitesinden ürünü yukarıdaki fiyatlardan sepete eklese de satın alma esnasında indirim yansıtılacak ve tüketiciler cihazları lansman fiyatıyla satın alabilecek.

Samsung Galaxy ZFlip de zamlandı! 

Samsung’un dikey forma sahip yeni katlanabilir modeli Galaxy ZFlip de zamdan nasibini alan bir diğer model oldu. Piyasaya 13 bin 499 Lira etiketle çıkacağı duyurulan ZFlip, bin lira zamlandı. Ürünün yeni fiyatı 14 bin 499 TL olarak belirlendi.

Samsung Galaxy S Serisi aşağıdaki mağazalardan satışa sunuldu:

Samsung Galaxy S Serisi aşağıdaki AVM’lerde düzenlenecek deneyim etkinlikleriyle tüketicilere tanıtılacak.

  • 21 – 23 Şubat: Samsung Emaar Deneyim Mağazası
  • 22 – 23 Şubat: İstanbul Akasya AVM ve İstanbul Bayrampaşa Forum AVM
  • 26 – 28 Şubat: İstanbul Tepe Nautilus AVM
  • 29 Şubat – 1 Mart: İstanbul Marmara Forum, Ankara KentPark AVM ve İzmir Hilltown AVM
  • 7 – 8 Mart: Ankara Panora AVM

Samsung Galaxy S20 serisi Türkiye’de önce seçili AVM’lerde tüketicilerle buluşacak

Samsung, yeni amiral gemisi ailesini S20 serisini tanıttı

Timur Akkurt Samsung Galaxy S20 serisini inceledi!