GM Pods 2 Pro
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye merkezli teknoloji şirketi General Mobile, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği bir tanıtım etkinliğinde ‘GM 21 Pro’ akıllı telefonu yanında ‘GM Pods 2 Pro’ kablosuz kulaklık modelini de görücüye çıkardı. Yalnızca ‘Beyaz’ renk seçeneği bulunan model, 299 liradan ön siparişe açıldı. Şirket, ürünün ön sipariş veren tüketicilere 1 Haziran’dan itibaren teslim edilmeye başlanacağına işaret etti.  

Yerli teknoloji şirketi General Mobile, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği bir tanıtım etkinliğinde ‘GM 21 Pro’ akıllı telefonu yanında ‘GM Pods 2 Pro’ kablosuz kulaklık modelini görücüye çıkardı. Cihaz, yalnızca ‘Beyaz’ renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü. Şirket; 299 liradan ön siparişe açılan modelin, tüketicilere 1 Haziran’dan itibaren teslim edilmeye başlanacağına işaret etti. Silikon uçlu kulak içi tasarıma sahip olan ürünün, aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahip olduğu belirtildi.  

Aktarılan diğer detaylara göre; ‘Hi-Fi’ müzik desteği de bulunan kulaklık, Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisini kullanıyor. Kullanıcılar, kulaklıktaki dokunmatik yüzey sayesinde müzik kontrolü ve çağrı kontrolü yapabiliyor. Kulaklıkta ayrıca, sesli asistan desteği de bulunuyor. Bu sayede, asistana sesli komutlarla isteklerde bulunulabiliyor. Bununla birlikte ürünün, gelişmiş bir gürültü yalıtımı algoritması ve dört mikrofonlu gürültü engelleme sistemi ile geldiği ifade ediliyor. Böylece kulaklık, özellikle sesli görüşmelerde arka plan gürültüsünü başarılı bir şekilde elimine etmeyi ve sesi karşı tarafa temiz bir şekilde aktarmayı vadediyor.  

‘GM Pods 2 Pro’ kablosuz kulaklık modeli, şarj kutusu ile 21 saate varan bir kullanım ömrü sunuyor

GM Pods 2 Pro Kablosuz Kulaklık

Diğer yandan; ‘AAC HD’ ses kodeğine sahip olan ‘GM Pods 2 Pro’ kablosuz kulaklık modeli, kutusundan ‘Dinamik & Armatür’ hibrit ses sürücüsü ile çıkıyor. General Mobile’a göre ürün, yüzde 50 ses seviyesindeyken tek şarj ile 3.5 saate varan bir kullanım ömrü sunuyor. 600 mAh kapasitesindeki şarj kutusu ile bu süre, 21 saate kadar çıkarılabiliyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

General Mobile, ‘GM 21 Pro’ Akıllı Telefon Modelini Tüm Özellikleri ile Tanıttı! 

General Mobile GM 20 Pro İnceleme – Alınır mı? PUBG Oynatır mı? (Video) 

General Mobile GM10 Tanıtıldı: Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz