La Casa de Papel Final Sezonu Tarihi

Dijital yayın platformu Netflix, tüm dünyada ilgiyle takip edilen ‘La Casa de Papel’ dizisinin final sezonu için yayın tarihi duyurusu yaptı. Dizinin 5. sezonunun, her biri beşer bölümden oluşan 2 parça halinde izleyici beğenisine sunulacağı belirtildi. Platform; 1. parçanın 3 Eylül, 2. parçanın ise 3 Aralık tarihinde yayınlanacağına işaret etti. Duyuruda ayrıca, kısa bir tanıtım fragmanına da yer verildi.  

Dijital yayın platformu Netflix, dünya genelinde ilgiyle takip edilen ‘La Casa de Papel’ dizisinin final sezonu için yayın tarihi duyurusu yaptı. Dizinin 5. sezonunun, her biri beşer bölümden oluşan 2 parça halinde izleyici beğenisine sunulacağı ifade edildi. Platform; 1. parçanın 3 Eylül 2021, 2. parçanın ise 3 Aralık 2021 tarihinde yayınlanacağına işaret etti. Duyuruda ayrıca, final sezonu için kısa bir tanıtım fragmanına da yer verildi.  

Dizinin yaratıcısı Álex Pina, paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte final sezonuna ilişkin açıklamasında “Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz” ifadelerine yer verdi.  

La Casa de Papel Dizisinin 5. Sezon Konusu 

La Casa de Papel 5. Sezon

La Casa de Papel dizisinin 5. sezon konusu ise şu şekilde: “İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır. Ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: Ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.”  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘La Casa de Papel’ Dizisinin 5. Sezon Çekimleri Tamamlandı! 

Netflix Türkiye’de En Popüler Filmler – Netflix 10 Popüler Film

Müzikleriyle Akıllarda Yer Eden Diziler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz