Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Glocalzone 420 bin Euro’luk ilk aşamada Latin Amerika’ya açılmak istiyor

Dünyanın herhangi bir yerinden, seyahat eden insanlar aracılığı ile alışveriş yapılmasını ve seyahat ederken de kazanmayı sağlayan Glocalzone 420 bin Euro yatırım aldığını açıkladı. Glocalzone’a yatırım yapan isimler şöyle: Koray Gültekin Bahar, Ahmed Faruk Karslı, Erman Turan, İlker Diker, Uğur Şeker, Bülent Tekmen, Kerem Seçkin, Angel Effect ve Angel Effect üye ağında yer alan bireysel yatırımcılar Gülin Ölçer ve Muhammet Kaya

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu yatırımla Glocalzone, küresel pazarlara açılmayı amaçlıyor. Glocalzone buna paralel olarak Latin Amerika piyasasını hedefliyor.

Seyahat edenler masraflarını azaltıyor ve yeni seyahatlerine ek bütçe oluşturuyor

Ürün almak isteyen insanlar için dünyanın her ülkesini ve ürününü erişilebilir kılan Glocalzone, seyahat eden insanların da seyahatleri esnasında ek gelir elde ederek hem masraflarını azaltmalarına yardımcı oluyor, hem de sonraki seyahatleri için ek bütçe oluşturmalarına olanak sağlıyor.

Yatırıma ilişkin görüşlerini açıklayan Glocalzone CEO’su Doğan Turan, salgın süresinde bile büyümeyi durdurmadıklarını söyledi. Doğan Turan, bundan sonraki tek amaçlarının bu modeli dünyanın farklı ülkelerinde test edip, farklı pazarlarda da modeli ispat etmek olduğunu sözlerine ekledi. Yatırımcılar arasında yer alan Koray Gültekin Bahar ise ‘Bireysel olarak da kullanıcısı olduğum Glocalzone’a global yolculuğuna ilk adım olan bu turunda da hem bireysel hem de yönetim kurulunda yer aldığım Angel Effect olarak yatırım sağladık. Hem fikre hem girişimceye olan inancımız ile dünyada ilerlemelerini izlemek bizi heyecanlandırıyor.’ Ifadelerini kullandı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz