Google Fotoğraflar Sınırsız Depolama
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

ABD merkezli teknoloji devi Google, ‘Fotoğraflar’ uygulamasında yaklaşık 6 aydır ücretsiz bir şekilde sunulan sınırsız depolama hakkının 1 Haziran itibariyle sona erdiğini duyurdu. Ücretsiz depolama alanının, artık 15 GB ile sınırlı olduğu ifade edildi.  

ABD merkezli teknoloji devi Google, ‘Fotoğraflar’da 2020 yılının Kasım ayından bu yana ücretsiz bir şekilde sunduğu sınırsız depolama hakkının 1 Haziran itibariyle sona erdiğini duyurdu. Kullanıcıların, ‘Google Fotoğraflar’da artık ücretsiz olarak maksimum 15 GB depolama alanına sahip olacağı belirtildi. ‘Google Pixel’ akıllı telefon modellerinden birini kullanan kullanıcılar için ise sınırsız depolama hakkının devam edeceği dile getirildi. 1 Haziran’a kadar yüklenen medyaların, 15 GB’lık depolama alanından yenmeyeceğinin de altı çizildi.  

Aktarılan detaylara göre; 1 Haziran 2021 tarihi itibariyle, kullanıcılar ücretsiz olarak maksimum 15 GB depolama alanına sahip olacak. Bu alanı 100 GB’a yükseltmek isteyen kullanıcıların, yılda 57.99 liralık bir ödeme yapması gerekecek. Google Fotoğraflar, 2 TB depolama alanını ise yıllık 289.99 lira karşılığında kullanıcı beğenisine sunacak.  

Google, daha önce de ‘Fotoğraflar’ uygulamasında ücretsiz sınırsız depolama hakkı sunmuştu 

Google Fotoğraflar Ücretsiz Sınırsız Depolama

Diğer yandan Google, daha önce de ‘Fotoğraflar’ uygulamasında ücretsiz sınırsız depolama hakkı sunmuştu. Teknoloji devi, aynı fırsatı geçen yılın Kasım ayında da tekrar başlatmıştı. Sınırsız depolama hakkının 1 Haziran 2021 tarihinde sona ereceği de çok önceden duyurulmuştu.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Google Fotoğraflar’a Kolaj Desteği Eklendi

Google Fotoğraflar’da Renk Parlatma Özelliği Ücretli Olacak

Google Fotoğraflar’ın Tasarımı Değişiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz