Hakkımızda

Patika Dijital kurucuları Timur Akkurt ve Murat Türkbıkmaz’ın 2011 yılında Rock FM’de sunduğu bir teknoloji programı olarak yayın hayatına başlayan Tekno Safari, 2012 yılı itibariyle teknosafari.com adresi üzerinden teknolojiseverler ile buluşan bir platform halini almıştır.

2019 yılında yenilenen görsel kimliği, yazar ve editör kadrosuyla yeni adresi teknosafari.net‘e taşınan platform; en güncel teknoloji haberleri, inovasyon, girişimcilik ve dijital dönüşüm konulu özel içeriklerle okurlarla buluşmaya devam ediyor.

teknosafari.net teknoloji portalı, Tekno Safari YouTube Kanalı Timur Akkurt’un Birgün, Digital Age ve Back On Stage yayınları için hazırladığı sayfalarda teknoloji tutkunlarıyla buluşan Tekno Safari, dijital dünya ile konvansiyonel medyanın iç içe olduğu bir platform olarak yayınlarını sürdürüyor.

www.teknosafari.net internet sitesinin kullanım koşulları ve alıntı şartları için Gizlilik Politikası sayfasını ziyaret edin. Tekno Safari’de çalışan ekibi tanımak ve Tekno Safari ile iletişime geçmek için lütfen Künye sayfasını görüntüleyin.

Tekno Safari, Patika Dijital Yapım Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. tarafından yayınlanmaktadır.

Tekno Safari’yi Bundlenews, Gathernews ve Flipboard uygulamalarından takip edebilirsiniz.

Tekno Safari Yayınları:

teknosafari.net

Tekno Safari YouTube Kanalı

Birgün Gazetesi

Digital Age Dergisi

Back on Stage Dergisi