Okuma Süresi
1 dakika

Sevilen oyun serilerinden Hitman’in yeni oyunu ‘Hitman 3’, Epic Store üzerinden satışa sunulacak. Oyuncular, oyunun ücretini ödeyerek Hitman 3’ü Epic Store üzerinden kütüphanelerine ekleyebilecek. 

“IO Interactive”, ‘Hitman 3′ oyununun 1 yıllığına Epic Store platformuna özel olarak yayınlanacağını duyurdu. IO Interactive’in, Epic Games ile bir ortaklık içerisine girmiş olmanın böyle bir oyun için en iyi yol olduğuna inandığı tahmin edildi. IO Interactive CEO’su Hakan Abrak, konuya ilişkin açıklamasında “Hitman 3 oyununu kendimiz yayınlıyoruz. Bu, bağımsız bir stüdyo olarak hedeflerimize ulaşmada büyük bir adım. Dahası, Epic ile aramızda olan bu ortaklık bize oyunu tam olarak hayal ettiğimiz gibi hayranlarımız ve topluluğumuz için ödün vermeden yaratma özgürlüğü sundu” ifadelerine yer verdi.

Aktarılan detaylara göre; “World of Assassination” üçlemesinin bir parçası olan ‘Hitman 3’te, “Ajan 47” kariyerindeki en önemli sözleşmeleri için tekrar geri dönüyor ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları, maceradan maceraya sürüklemeyi hedefliyor. Oyun, “Glacier Engine” oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor.

‘Hitman 3’ün, üçleme için bir platform görevi de göreceği ifade ediliyor. Oyun; oyuncuların önceki “Hitman” oyunlarından sahip oldukları konumları, oyun içerisine aktarmalarına imkan tanıyor. Bu özelliğin, yalnızca Epic Store sürümüne özel olacağı belirtiliyor. Geliştirici ekip ayrıca, ilk Hitman oyununu önümüzdeki hafta içerisinde Epic Store’da ücretsiz olarak yayınlamayı planlıyor.

‘Hitman 3’ Fragmanı

“IO Interactive” tarafından yayınlanan ‘Hitman 3’ tanıtım fragmanı ise şu şekilde:

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Remnant: From the Ashes Oyunu, 10 Milyondan Fazla Kişi Tarafından Kütüphaneye Eklendi

Crysis Remastered, ‘Epic Store’ Platformuna Özel Olarak Çıkış Yapacak

Mortal Shell Oyunu Epic Games Store’a Özel Sunulacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz