Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaDijitalApple, Abonelik Hizmetlerini Bir Arada Sunan "Apple One"ı Ekim'de Tanıtabilir

Apple, Abonelik Hizmetlerini Bir Arada Sunan “Apple One”ı Ekim’de Tanıtabilir

Apple’ın yeni iPhone modelleriyle birlikte, yeni bir dizi abonelik paketini Ekim ayında tanıtacağı iddia ediliyor. Apple One olarak adlandırılan yeni hizmette, kullanıcıların aboneliklerini tek bir sistem altında toplayabileceği söyleniyor. 

Bloomberg’ün haberine göre, Apple; Apple Music ve Apple TV+ kombinasyonundan başlayarak bir dizi farklı abonelik sistemini iPhone 12 modelleriyle birlikte Ekim ayında tanıtacak. Şirketin yeni abonelik sisteminde Apple One’ın farklı seçenekler sunacağı ve giriş seviye paketinin 5 dolar seviyelerinden başlayacağı söyleniyor. Aktarılan detaylara göre; Apple One’ın en üst paketi ise Apple Music, Apple TV+, Apple News+, Apple Arcade ve iCloud depolama alanı sunacak. Bunun fiyatı ise 45 dolar seviyesinde olacak.

Apple One ile beraber yeni bir fitness abonelik hizmeti başlayacak

Verilen bilgilere göre, Apple’ın yeni abonelik sisteminde henüz görülmemiş bir fitness hizmeti de yer alacak. Bir iOS uygulaması veya Apple TV aracılığıyla, Nike ve Peloton’un uygulamalarına benzeyeceği düşünülen hizmette, sanal sınıfların olacağı söyleniyor. Bu sanal sınıflarda kullanıcılara çeşitli egzersizler sunulacağı belirtiliyor.

Paylaşılan diğer detaylarda, kullanıcılara sunulacak paketlerin, Apple Aile Paylaşımı sistemiyle çalışacağı yani her hizmete altı kişinin erişim sağlayabileceği bilgisi yer alıyor. 

Apple’ın söz konusu yeni abonelik paketlerine ek olarak, ayrıca Apple TV satın alımlarıyla beraber kullanıcılara, ücretsiz bir yıl kullanılabilen Apple Arcade gibi yeni yazılım ve donanım kombinasyonları sunacağı söyleniyor. Bilindiği üzere Apple, geçen yıl iPhone 11’ler ile birlikte Apple TV+’ı tanıtırken yeni iPhone’ları satın alanlara bir yıllık üyelik hediye etmişti. Benzer bir kampanyanın, iPhone 12 satın alacak Apple müşterileri için de sunulabileceğini düşünülüyor.

Apple’ın Ekim ayında yeni iPhone 12 modelleriyle tanıtacağı iddia edilen Apple One abonelik sisteminin fiyatlandırılması ve paketlerin içeriği ile alakalı resmi bir açıklama bulunmuyor. Her ne kadar “Apple One” ismiyle anılsa da ABD merkezli şirketin yeni hizmetini farklı bir adla tanıtabileceği ve paketlerin içeriğinin değişebileceği ifade ediliyor. 

İlginizi Çekebilir:

iPhone 12, Yeni iPad ve Apple Watch Series 6’dan Sonra Tanıtılacak

Apple Watch’lara Yeniden Google Haritalar Desteği Gelecek

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR