Salı, Ağustos 3, 2021
Ana SayfaGirişimGetir, Fenerbahçe'nin Zaman Sponsoru Oldu

Getir, Fenerbahçe’nin Zaman Sponsoru Oldu

Online market uygulaması Getir, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ‘Zaman Sponsoru’ oldu. Zamana dayalı yarattığı iş modeliyle ilkleri gerçekleştiren ve ulaştırdığı siparişlerle kullanıcılarına 32 milyon saate yakın zaman kazandıran Getir, artık Sarı Lacivertli takımın sponsoru olarak da öne çıkacak.

Pandemi dolayısıyla basın katılımı olmadan yapılan imza töreninde, Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek ve Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan açıklamalarda bulundu. 

Getir, Fenerbahçe ‘nin Zaman Sponsoru

Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek:

“Getir’i, ‘10 dakikada kullanıcıya ürün götürme’ modeliyle kurarak dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Getir özünde bir teknoloji şirketi. Teknolojimiz sayesinde binlerce ürünü, haftanın 7 günü, gece gündüz, dakikalar içinde kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz. Getir’de olduğu gibi futbolda da toplam süre olan 90 dakikanın her biri tek tek çok önemli. İlk dakikalarda gelen kırmızı kart ve yenilen bir gol tüm hesapları alt üst ederken uzatmalarda atılan bir gol şampiyonluğu getirebiliyor. Kendimizi, zamanın son derece önemli, takım oyununun ön planda olduğu futbola çok yakın görüyoruz. Futbolda ise, tarihi uzun yıllara dayanan, geçmişi başarılarla dolu Fenerbahçe ile çok güzel bir iş birliği içindeyiz. İş birliğimizi bu sezon güzide kulübümüz Fenerbahçe’nin ‘Zaman Sponsoru’ olarak daha da kuvvetlendirdiğimiz için mutluyuz. Getir olarak, sporun ve sporcunun yanında yer almaya, destek vermeye devam edeceğiz.”

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan:

“Yeni nesil, girişimci bir marka olan, her geçen gün daha da büyüyen Getir’e büyük Fenerbahçe ailemizin bir parçası olmalarından duyduğumuz mutluluğu ifade etmek istiyor, Fenerbahçe’mize vermiş oldukları değerli destek için teşekkür ediyorum. Getir Fenerbahçe’mizin “zaman” sponsoru oldu. Zaman sponsorluğu tanımı tam da Getir’in girişimci ruhunu, kullanıcılarına vadettiklerini anlatan bir tanım. Gün be gün, an be an büyüyen Getir markasına, Fenerbahçe ile nice başarılar diliyorum. Fenerbahçe taraftarı kulübünün yanında olan markaları aidiyetle sahiplenir ve destekler. İnanıyorum bunu Getir de en güzel şekilde yaşayacak. İş ortağımız Getir ile Fenerbahçemizin birlikte güzel bir sinerji çerçevesinde birbirine katma değer yaratacağına inanıyorum. Bu iş ortaklığının her iki taraf için de hayırlı uğurlu olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

İlginizi Çekebilir:

Dünyada Bir İlk: İstanbulkart ile Getir’de Ödeme Yapılacak

Türk Girişim Şirketi Scalar Vision, Türkiye’de Evden Alışverişi 3. Boyuta Getirdi

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR