honor-airpods-2-lite-min

Aktif gürültü engelleme özelliği ve 32 saate kadar kesintisiz batarya ömrüne sahip HONOR Earbuds 2 Lite kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı. 

Genç kitleye yönelik teknolojik ürünleri ile oldukça ilgi çeken HONOR, ergonomik tasarımı ve uzun pil ömrü ile dikkat çeken HONOR Earbuds 2 Lite true kablosuz modellerini tanıttı. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisine sahip olan kablosuz kulaklık modeli, ses kalitesini önemseyenler için de oldukça iddialı bir deneyim vadediyor.

32 Saate Kadar Pil Ömrü

55 mAh kapasiteli bataryası ile HONOR Earbuds 2 Lite, tek şarjda 10 saate kadar, şarj kutusu ile birlikte toplamda 32 saate kadar müzik dinleme, 20 saat boyunca sesli görüşme yapılmasına olanak tanıyor. Bu skorlar ile birlikte Earbuds 2 Lite modeli, alanının en uzun pil ömrüne sahip modellerinden biri oluyor.

Hızlı şarj desteğin sahip olan model, 10 dakikalık bir şarj ile birlikte 4 saatlik enerjiyi depolayabiliyor. Bu da 10 dakikalık şarj ile 4 saat kesintisiz müzik anlamına geliyor.

honor-airpods-2-lite-teknosafari-2

Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisi

İsterseniz ofiste çalışıyor olun isterseniz metro, metrobüs gibi gürültülü bir ortamda seyahat ediyor olun, Earbuds 2 Lite modeli, aktif gürültü engelleme teknolojisi ile dışarıdaki sesleri engelleyecek şekilde tasarlandı.

NCA teknolojisinin yanında Mikro-Elektro-Mekanik Sistemli (MEMS) silikon mikrofona sahip olan model, rüzgar sesi ile insan sesini de ayıran bir yapay zekaya sahip. Bu sayede rüzgarlı ya da gürültülü bir ortamda olsanız dahi sesiniz karşı tarafa oldukça temiz bir şekilde iletiliyor.

HONOR Earbuds 2 Lite ile Farkındalık Modu ve Üst Düzey Ses Kalitesi

Kullanıcılar, tercih ettikleri taktirde Farkındalık Modu ile birlikte dışarıdaki sesleri de alabiliyor. Yani dışarıda yürürken kulaklıkları takıldığında, dış dünyadan tamamen soyutlanmamış olunuyor. Bu da herhangi bir tehlike anında daha hızlı tepki verilmesine olanak tanıyor.

honor-airpods-2-lite-teknosafari

Gelişmiş Sinyal Bağlantısı ile Minimum Gecikme

Kablosuz kulaklıkların en büyük eksisi bağlı olduğu cihaz ile arasında bulunan ufak da olsa gecikme süresi oluyor. Özellikle de oyun oynarken ya da bir film izlerken, saliselik bile olsa seslerin geciktiği hissedilebiliyor.

HONOR, gecikme konusuna da yenilikçi bir çözüm getirmiş. Kullanıcılar oyun oynadığı zaman kulaklıklar otomatik olarak düşük gecikme moduna giriyor. Bu sayede minimum gecikme ile daha iyi bir oyun performansına ulaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Snapdragon 888 Pro, Sadece Honor Magic 3 ’te Kullanılabilir!

Honor 32 Saat Kullanım Ömrü Sunan Earbuds 2 SE ‘yi Tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz