HP’nin VR gözlüğüne geliştirilmiş izleme, uyumluluk ve görsel özelleştirme gibi özellikler eklendi

HP, ödüllü Reverb G2 VR gözlüğünü yeni özelliklerle geliştirdiğini duyurdu. Yeni Reverb G2 gözlük, geliştirilmiş dikey denetleyici takibi için yükseltmeler içermekle kalmayıp, artırılmış AMD uyumluluğu ve genişletilmiş göz mesafesi özelleştirmesi içeriyor.HP geçen yıl geliştirdiği izleme yeteneklerini daha da iyileştirdi, böylece kullanıcılar hangi oyunu oynarlarsa oynasınlar aynı güçlü deneyime sahip olabiliyor. Bu güncelleme, gözlüğün izleme yeteneklerini önemli ölçüde artırıyor, dikey izleme hacmini orijinal gözlüğe kıyasla yüzde 30 arttırıyor ve bel seviyesi ve altındaki kör noktaları da çözüyor.

Hem daha iyi görüntü alıyor hem de daha fazla sisteme uyum sağlıyor

HP’nin yenilediği VR gözlük hem daha iyi görüntü alınmasını hem de daha fazla sistemle uyumluluk sağlıyor. Ayrıca son güncelleme, kullanıcıların görsel anlamda “en etkili noktaları” daha iyi yakalamalarını sağlamak için göz ve hedef mesafelerini ayarlamalarını sağlayan yepyeni bir yüz başlığı tasarımı içeriyor. Bu yeni yüz başlığı artık kullanıcıların göz-hedef mesafelerini 15 mm ‘ye (aralayıcı (spacer) açıkken ve orijinal gözlükte sabitlenmiş) veya 9 mm’ye (aralayıcı kapalıyken) ayarlamalarını sağlayan bir değiştirilebilir aralayıcı içeriyor.

Modele gelen güncellemeler 

  • Geliştirilmiş Kumanda Takibi: Yüzde 30 daha fazla dikey alan kapsamı ile bel seviyesinden aşağıda da daha iyi izleme gerçekleştirilebiliyor. HP Reverb G2 Omnicept Edition’da daha fazla dikey izleme kapsamı da yer alacak.
  • Kablo: AMD sistemleriyle daha fazla uyumluluk için 6M kablosu güncellendi, bağlantı sorunları çözüldü.
  • Yüz Başlığı: Yeni tasarım, göz mesafesinin 9 mm veya 15 mm olarak ayarlanmasını ve böylece kullanıcıların en etkileyici görsel noktalarına daha iyi yakalamalarını sağlıyor.

 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz