Huawei FreeBuds Pro Kablosuz Kulaklık

Huawei, ‘FreeBuds Pro’ isimli akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen dünyanın ilk gerçek kablosuz stereo kulaklık modelini Türkiye’de ön satışa çıkardığını duyurdu. Cihaz, 14 Ekim’e kadar devam edecek olan ön sipariş sürecinde 1.499 liralık bir fiyat etiketiyle ‘Huawei Online Mağaza’daki yerini aldı. 

Huawei, ‘FreeBuds Pro’ isimli akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen dünyanın ilk gerçek kablosuz stereo kulaklık modelini Türkiye’de ön satışa çıkardığını duyurdu. Cihaz, 14 Ekim’e kadar devam edecek olan ön sipariş sürecinde 1.499 liralık bir fiyat etiketiyle ‘Huawei Online Mağaza’daki yerini aldı. Ürünün, online mağazaya özel avantajlı tekliflerle ve vade farksız 6 ayda ödeme seçeneği ile birlikte ön satışa sunulduğu ifade edildi.  

Bununla birlikte; 5-14 Ekim tarihleri arasında alışveriş yapacak olan kullanıcıların, ön ödeme esnasında 50 TL depozito verdiklerinde ürünün kalan fiyatı üzerinden 50 TL daha indirim kazanacakları belirtildi. Ürünü satın aldıktan sonra kullanıcı yorumunu paylaşan tüketicilerin ise kazanacakları kupon ile Huawei Mini Hoparlör ya da Huawei Band 3e’yi sadece 1 TL karşılığında alabileceklerine işaret edildi.  

Huawei FreeBuds Pro Kablosuz Kulaklık

Aktarılan detaylara göre; ‘Huawei FreeBuds Pro’, akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen dünyanın ilk gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığı olma niteliği taşıyor. Donanım ve yazılımla entegre bir çözüme sahip olan yeni ‘TWS’ kulaklıklar, optimum gürültü önleme performansı sunmak için kullanıcının yakın çevresine göre ortam gürültüsünün türünü akıllıca tanımlıyor ve üç profil (Genel, Rahat ve Üstün) arasında geçiş yapıyor. ‘Farkındalık Modu’ ve ‘Ses Modu’, kullanıcıların yoldan geçerken veya sohbet ederken dış dünyayı duymalarına yardımcı olmak için çift mikrofonu kullanıyor. 

‘Huawei FreeBuds Pro’, markanın ses ürünlerindeki en iyi gürültü engelleme performansını sunuyor

Huawei FreeBuds Pro Gürültü Engelleme

Bununla birlikte; Huawei FreeBuds Pro’, 40 dB’lik sektör lideri gürültü giderme oranıyla bir Huawei ses ürününde şimdiye kadarki en iyi gürültü engelleme performansını sunuyor. Aktif gürültü giderme etkinleştirildiğinde kulaklıkların pili, 4.5 saate kadar dayanıyor. Gürültü giderme etkinleştirilmediğinde ise pil, ürünle verilen şarj kutusu ile şarj edilmesine gerek kalmadan 7 saat boyunca çalışmaya devam ediyor.  

AndroidiOS ve Windows ile gerçekleştirilen “Çift Bağlantı” özelliği, kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceği anlamına geliyor. Yeni hareket kontrolü de kullanıcıların kübik kulaklık gövdesinde bir kaydırma veya sıkıştırma yaparak kulaklıkları kolayca kontrol edebilmesine olanak tanıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Huawei, P Smart 2021 Akıllı Telefonu ile Yeni Kablosuz Kulaklığı FreeBuds Pro’nun Türkiye Fiyatını Açıkladı

Yeni ‘Huawei MateBook X’ Dizüstü Bilgisayar Modeli, Türkiye’de Ön Satışa Açıldı! 

HarmonyOS 2.0 İşletim Sistemi Desteği Alacak Huawei Cihazlar Sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz