Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Teknolojinin öncülerinden Huawei, yeni bilgisayarı MateBook 16s’i kullanıcıların beğenisine sundu. İşte Huawei MateBook 16s’in özellikleri!

Evden çalışma ve eğitim hareketlerinin artışıyla birlikte, geniş ekranlı, hafif ve yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlara da talep arttı. Bunun üzerine markalar, dizüstü bilgisayar konusunda olağanüstü depolama, yüksek performans ve akıllı etkileşimlerle ince ve hafif tasarımlara yönelmeye başladı. Bu özelliklerde bir dizüstü bilgisayar haberi de Huawei’den geldi.

Her Zaman Her Yerde Kolay Kullanım ve Üstün Performans!

Covid19 pandemisi sürecinde çalışma ve eğitim faaliyetleri evlerden yürütülmeye başlayınca, çalışanlar yüksek performanslı, geniş ekranlı ve bununla beraber kolay taşıyabilecekleri bilgisayar modellerine yöneldi.

Geleneksel olarak üreticiler, aynı zamanda ince ve hafif olan büyük bir ekran oluşturmayı ya da gerçekten taşınabilir bir dizüstü bilgisayara yeterince büyük bir ekran koymayı zor bulmuşlardır. Ancak HUAWEI, kullanıcılara yanlarında taşıması kolay, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar vererek her ihtiyacı karşılayan bir dizüstü bilgisayar yolunda öncülük ediyor.

Taşınabilirlik ve Performansın Kusursuz Dengesi

Yüksek performanslı bilgisayarlar yalnızca tasarımcılar ya da geliştiriciler tarafından değil, öğrenciler tarafından da büyük talep görüyor. Tüketiciler çeşitlendikçe, dizüstü bilgisayarlar ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmek zorunda kalıyor. Müşteriler daha yüksek bir performans düzeyi talep ettikçe ekranlar büyüyor ve HUAWEI, bilinen zarif, minimal tasarımdan ödün vermeden gereksinimlerine ayak uyduruyor.

Huawei bunu, dar çerçeveli ve yüksek ekran-gövde oranına sahip dizüstü bilgisayarlar tasarlayarak yapıyor. Böylece erkan, neredeyse tüm kullanılabilir alanı kaplıyor. Gövde değişmeden kalarak dizüstü bilgisayar ağırlaşmak zorunda kalmadan her zamanki gibi yüksek performans gösteriyor.

Eğilim Daha Büyük Ekrana Doğru!

Ekran, kullanıcıları dış dünya ile birbirine bağlayan, bilgi edinmelerini ve başkalarıyla etkileşime geçmelerini bir köprü görevi görüyor. Bu nedenle daha iyi kullanıcı deneyimleri sunmak için daha büyük bir ekran önem teşkil ediyor. Sektördeki üreticiler daha küçük boyutlu, daha büyük ekrana ve daha sürükleyici bir deneyime sahip cihazlar üretirken, Huawei bu deneyimini FullView Display için kullanıyor.

HUAWEI bir adım daha atarak FullView Display’in dört taraflı mikro çerçevesini gerçekleştirerek onu HUAWEI MateBook ailesinin öncüsü haline getiriyor. Yüksek ekran-gövde oranı ve küçültülmüş çerçevelere ek olarak, dizüstü bilgisayarın ekranı ayrıca profesyonel düzeyde görüntü kalitesi, dokunmatik ekran deneyimi ve kullanıcı deneyimini daha da yükselten çeşitli etkileşimli deneyimler sunuyor.

Yeni 16 inç HUAWEI MateBook ile Tanışın

HUAWEI kısa süre önce bu yeni trende uyacak şekilde tasarlanmış yepyeni bir bilgisayarı piyasaya sürdü. HUAWEI MateBook 16s ayrıca sürükleyici, 16 inç ekrana sahiptir. %90 ekran-gövde oranına, 3:2 en boy oranına ve kusursuz çözünürlük için FullView ekrana sahiptir. Ayrıca düşük mavi ışığa ve titreşimsiz, çift göz korumalı ekrana sahip olmasının yanında Intel’in en yeni ve yüksek performanslı 12. Nesil i9 işlemcilerini kullanarak her türlü zorlu başarım gerektiren işin altından rahatlıkla kalkabilir.

HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunulan MateBook 16s’in 12. Nesil Intel i7 işlemcili versiyonu 26.999 ve i9 işlemcili versiyonu 29.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bilgisayarı satın alan tüketicilere ayrıca 6.500 TL değerinde HUAWEI MatePad T10S, HUAWEI CD Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası ve 2. Nesil HUAWEI Bluetooth Mouse hediye ediliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz