Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Dijital İlk 3 Ay Ücretsiz Spotify Premium Geri Döndü

İlk 3 Ay Ücretsiz Spotify Premium Geri Döndü

Spotify, yeni abonelere sunduğu “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını yeniden sunmaya başladı. Ücretli abonelik temelli Spotify Premium’a üye olmayı düşünenler kampanyadan yararlanabilir. 

İsveç merkezli müzik akış servisi Spotify, “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını daha önce de kullanıcılarına sunuyordu. Ülkemizde belli bir süredir sunulmayan kampanya yeniden hayata geçiyor. Küresel anlamda pandeminin artış gösterdiği ve evlere yeniden kapanıldığı bu dönemde Spotify da yeni aboneleri bünyesinde toplamak adına “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını hizmete yeniden açacak. Şirket pandeminin ve sosyal izolasyon tedbirlerinin yoğun artış gösterdiği mayıs ayında da böyle bir karar almış ve Spotify Premium’a üye olmak isteyen kullanıcılarına üç ay ücretsiz hizmet vermişti. Ancak bu hizmet haziran ayında rafa kalkmıştı. Vaka sayılarındaki artış ve karantinanın sıkılaştırılması sebebiyle şirketin yeniden “ilk 3 ay ücretsiz” kampanyasını sunmaya başladığı düşünülüyor. 

Reklamsız ve daha kaliteli müzik dinlemeyi vadeden Spotify Premium’a, normalde kullanıcılar aylık 17,99 TL’lik bir ödeme yapıyor. Spotify Premium’a yeni üye olan kullanıcılar şirketin açıkladığı kampanya ile 3 ay ücret ödemeden Premium abonelik hizmetinden yararlanacak. Söz konusu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Spotify Premium ilk 3 ay ücretsiz kampanyasına nasıl katılırsınız?

Spotify’ın yeniden sunduğu ilk 3 ay ücretsiz Premium aboneliği kullanmak için kullanıcıların öncelikle yeni bir hesabının olması gerekiyor. Yani halihazırda Spotify Premium kullanıyorsanız ya da daha önce kullandıysanız bu kampanyaya katılamazsınız. Kullanıcılar daha önce Premium hesap kullanıyor ve yeni bir hesap açmak istiyorlarsa, Spotify’a kayıtlı olmayan yeni bir banka ya da kredi kartı kullanmak zorunda. 

Spotify’ın ilk 3 ay ücretsiz kampanyası için kullanıcılar öncelikli olarak yeni bir hesap açmak durumunda. Hesabı açan kullanıcılar, sistemin istediği ödeme bilgilerini girdikten sonra Spotify Premium’u üç ay ücretsiz kullanmaya başlayacak. Ancak 3 ayın sonunda üyelik iptal edilmezse şirket sonraki aylarda ücret almaya başlayacak. Dileyenler 3 ayın sonunda aboneliklerini iptal ettirebilir.

İlginizi Çekebilir:

Spotify, Kişisel ‘2020 Yılı Özeti’ Listelerini Yayınladı 

Spotify 2020 Yılının EN’lerini Açıkladı

Spotify Çalma Listelerinde, ‘Hikayeler’ Özelliği Görüldü 

iPhone 13 şarj girişi olmadan gelecek, Snapchat 1 milyon dolar dağıtacak – DigiToll #43

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR