Tekno Safari Habitat TV

Tekno Safari, kısa bir süre önce ‘Habitat TV’ ailesine katıldı. Program, Timur Akkurt’un sunumuyla her Pazar saat 11.00’de ‘Habitat TV’de yayınlanacak. ‘Teknosafari’nin ilk bölümü, 17 Ocak 2021’de izleyici beğenisine sunulacak.  

Tekno Safari, kısa bir süre önce ‘Habitat TV’ ailesine katıldı. Bu kapsamda; ‘Teknosafari’ programı, her hafta Timur Akkurt’un sunumuyla ‘Habitat TV’de yayınlanacak. Akkurt, her Pazar ekrana gelecek olan programda yeni teknolojileri ve çok daha fazlasını ‘Habitat TV’ izleyicilerine anlatacak. Bununla birlikte, programda izleyicileri yakından ilgilendiren bilimsel ve teknolojik her türlü gelişme de yer alacak. İzleyiciler, Timur Akkurt’la beraber teknolojik bir safariye çıkacak.  

Programın ilk bölümü, 17 Ocak 2021 tarihinde saat 11.00’de yayınlanacak. ‘Teknosafari’yi izlemek isteyenler; ‘Habitat TV’yi, Türksat 11853 H 25000’ frekansından ya da Tivibu 2. ve 100. kanaldan takip edebilecek.  

Habitat TV nedir? 

Habitat TV

‘İZ TV’yi devreden foto muhabiri Coşkun Aral tarafından kurulan ‘Habitat TV’, “Yeni Bir Yaşam Alanı” sloganıyla 11 Ocak’ta yayın hayatına başlayacak. Kanalda; izleyicilere gezi, tarih, macera, kitap, müzik, yoga, başarı öyküleri, teknoloji ve bilim gibi alanlarda 40’ı aşkın kuşakta yapımlar sunulacak. Gün boyu 13 dakikayı geçmeyen ‘YouTube’ tarzı yapımların da bulunduğu ‘Habitat TV’de; sanat, müzik, kitap içerikleri ve biyografik çalışmalar da yer alacak.

‘Habitat TV’ kadrosunda ayrıca; Müjde Yazıcı Ergin, Serhan Bali, Feride Bozcu, Timur Akkurt, Engin Aygün, Tuğçe Akgün, Kubilay Sakarya, Betül Kanbolat, Nihan Hantal, Mukaddes Cansu ve Fuat gibi isimler de bulunacak. Kadrodaki isimlerin her biri, kendi uzmanlık alanlarında içerikler hazırlayacak. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘iPhone 12 Pro & iPhone 12 – Fotoğraf ve Video Performansı’, Timur Akkurt YouTube Kanalında Yayında! (Video)

Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile Pazar Sohbeti, Yeni Bölümüyle Yayında! 

Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile ‘Pazar Sohbeti’, Yarın İlk Kez Canlı Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz