iyzico’nun hayata geçirdiği iyzico Kadın Girişimci Destek Programı’nda üçüncü başvuru dönemi başladı.  Ayrıntılar haberimizde

 iyzico Kadın Girişimci Destek Programı’nı hayata geçiren ödeme girişimi iyzico, programın üçüncü başvuru sürecini başlattı. 3. dönemde kabul edilecek kadın girişimcilere ilk iki dönemde olduğu gibi finanstan eğitime, pazarlama ve tanıtımdan özel indirimlere kadar birçok avantaj sunulmaya devam edilecek. iyzico, ilk iki etabı yoğun ilgi gören programı, 6 aylık periyotlarla yeni kadın girişimcileri dahil ederek kadın girişimcilere kapsamlı desteğini sürdürecek.

 Kadınların finansal sistemin içinde yer almasına katkı

 Girişimcilik ekosistemine özellikle kadın girişimcilere büyük önem verdiklerini belirten iyzico CEO’su Orkun Saitoğlu, “Türkiye’de kadınların hesap sahipliği oranı yüzde 54. Türkiye’de girişimci kadınlar yüzde 29’unun banka kredisine erişimde ve yüzde 38’inin erken aşama kamu desteklerine ulaşmada zorluk çekmekteler. Bütün bu tabloya karşın, kadınların iş gücüne katılımları ile birlikte gerek toplumsal hayat gerekse ekonomik hayatın refah düzeyinde artış olduğu bir gerçek. Bu kapsamda, kadın girişimcilere yeni kaynaklar sağlamak ve oluşturdukları faydaların iyiden iyiye büyümesine destek olmak için partnerlerimizle birlikte iyzico Kadın Girişimci Destek Programı’nı hayata geçirdik. İlk iki başvuru döneminde aldığımız pozitif geri dönüşlerin ardından üçüncü dönem için de oldukça heyecanlıyız. Her koşulda üretim yapmak için mücadele eden kadınlara destek vermek, kadın girişimcilerin gücünü iyiden iyiye artırmak için her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tanıtım, dijital pazarlama ve online satışta ücretsiz eğitimler

Program çerçevesinde kadınlar ilk 6 ay 0 komisyon desteğine sahip olurken tanıtım desteği, dijital pazarlama ve online satış alanlarında ücretsiz eğitimler de alabilecek. iyzico iş ortakları Google, Good4Trust, IdeaSoft, Paraşüt, Mükellef ve Webtures da program dâhilindeki kadın girişimcilere özel eğitimler ve indirim imkânları tanıyacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz