Yeni ürünler güçlü güvenlik ve kolay yönetim özellikleriyle kurumlara avantaj sağlıyor. Ayrıntılar haberimizde

TP-Link, başta oteller olmak üzere tüm iş yerleri için özel geliştirilen EAP serisi WiFi erişim noktalarına yeni bir model daha ekledi. EAP650 serisi erişim noktaları, çok ince ve şık tasarımıyla her ortama uyuyor, kolay monte ediliyor. Gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra güçlü güvenlik ve kolay yönetim özellikleriyle kurumlara avantaj sağlıyor.

 Otel, okul, AVM, öğrenci yurtları gibi yerler için özel geliştirilen EAP650 ve EAP653, bu tür ortamlarda her yerde ve kesintisiz WiFi sağlıyor. WiFi 6 teknolojisine sahip olan erişim noktaları, çok hızlı kablosuz bağlantı (toplamda 2967 Mbps) sunuyor ve WiFi ağını çok daha verimli hale getiriyor, daha çok cihaza, daha kaliteli bağlantı sağlıyor.

Kablo gerekmeksizin Mesh teknolojisi üzerinden birbirine bağlanıyor

EAP650 serisi, WiFi 6 teknolojisinin getirdiği tüm avantajların yanı sıra farklı özelliklere de sahip. WiFi’a bağlı olanların otelde, işyerinde, AVM’de konumlar arasında kesintisiz bağlı kalarak dolaşmasını sağlıyorlar. TP-Link’in Omada Mesh teknolojisine de sahip cihazlar ile video akışları kesilmeden, canlı konferanslar bölünmeden ortam içinde dolaşmak mümkün oluyor. Omada Mesh teknolojisi, işletmelere erişim noktalarının montajı sırasında daha az kablolama yapma avantajı da sağlıyor. Erişim noktaları kablo gerekmeksizin Mesh teknolojisi üzerinden birbirine bağlanıyorlar.

Bulut destekli Omada SDN ya da ücretsiz Omada yönetim yazılımıyla her yerden, her zaman ve tek bir cihazdan tüm erişim noktalarının yönetimi mümkün oluyor. Bu da işletmelere yönetim maliyeti açısından çok önemli tasarruf sağlıyor. Güçlü güvenlik özellikleri ve esnek kimlik doğrulama yöntemleriyle ağın ve bağlı cihazların güvenliğini de sağlayan EAP650 serisi, PoE (Power over Ethernet) desteğine sahip ve elektrik bağlantısı olmayan yerlerde Ethernet üzerinden güç alarak çalışabiliyorlar.

Ürünler yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz