BLACKPINK PUBG Mobile İş Birliği

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK, yeni albümünün tanıtımı için PUBG Mobile ile iş birliği yaptığını duyurdu. İş birliği kapsamında; oyuna tüm oyunculara açık olan özel temalı eşyalar, görseller, lobi müziği ve BLACKPINK destek etkinlikleri ekleneceği ifade edildi.  

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK, yeni albümünün tanıtımı için PUBG Mobile ile iş birliği yaptı. Söz konusu gelişme, PUBG Mobile’ın resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu. İş birliği kapsamında; grubun son albümü ‘The Album’ü kutlamak için oyun içerisine özel temalı eşyalar, görseller, lobi müziği ve BLACKPINK destek etkinlikleri ekleneceği ifade edildi. Eklenen unsurların, tüm oyunculara açık olacağının da altı çizildi.  

Aktarılan detaylara göre; yapılan iş birliği ile birlikte, 24 Eylül ve 2 Ekim tarihleri arasında PUBG MOBILE oyuncuları BLACKPINK’in son single’ı ‘How You Like That’i oyun lobisinden dinleyebilecek. The Album’, 2 Ekim’de satışa sunulana kadar oyuncular, bu yeni şarkının keyfini çıkarabilecek. Oyunun ana ekran ve yükleme ekranına da etkinlikle ilgili ek görsel efektler yerleştirilecek. Ayrıca PUBG MOBILE’ın airdrop uçağı da pembeye boyanacak ve BLACKPINK logosuyla donatılacakBununla birlikte; özel bir airdrop’, tema rengi ve The Album ikonuyla 2 Ekim’den itibaren pembe bir duman eşliğinde savaş alanlarında yer alacak. 

BLACKPINK üyeleri Jennie, Lisa, Jisoo ve Rosé, kendi kişisel oyun hesaplarını da PUBG MOBILE’a ekleyecek. Oyuncular, resmi PUBG MOBILE sosyal medya hesabındanUserID’leriyle onları ekleyerek özel hediyeler ve mesajlar gönderebilecek. 8 Ekim Perşembe gününe kadar bu hesaplara en fazla sayıda hediye gönderen oyuncular, BLACKPINK’ten özel ödüller kazanıyor olacak.  

‘PUBG Mobile x BLACKPINK’ ekran görüntülerini paylaşan topluluk üyeleri, imzalı albüm kazanabilecek

PUBG Mobile x BLACKPINK

Bunların yanı sıra; 24 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek olan oyun içi destek etkinliğinde oyuncular ve BLACKPINK hayranları, oyun içi görevleri tamamlayarak destek puanları kazanabilecek. BLACKPINK’i oyunda destekleyenler, içerisinde Şirin Panda Kostümü ve Harbiyeli Seti ile BLACKPINK’in imzalı yeni albümünün de bulunduğu pek çok ödülü kazanma şansına sahip olacak. Bu oyun içi etkinliklerin dışında, topluluk üyeleri de ‘#PUBGMxBLACKPINK’ etiketi üzerinden sosyal medyada paylaşacakları ‘PUBG MOBILE x BLACKPINK’ ekran görüntüleriyle imzalı albüm kazanma şansına daha fazla yaklaşacak. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

K-Pop, Türkiye’de Yükselişte: En Çok Konuşulduğu 12. Ülkeyiz! 

K-Pop yükselmeye devam ediyor!

En çok retweet alan paylaşımı BTS hayranları 1 saat içinde değiştirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz