Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Cem Yılmaz’ın iki farklı hikayeyi aynı filmde izleyici beğenisine sunduğu Karakomik Filmler 2 Netflix’te izleyici beğenisine sunulacak. Cem Yılmaz’ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Karakomik Filmler 2 ‘nin Netflix platformuna 26 Haziran’da ekleneceği bilgisi yer alıyor.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Karakomik Fimler serisinin ilk filmi vizyon serüvenini tamamladıktan sonra Netflix platformunda yerini almıştı. Serinin ikinci filmi Karakomik Filmler 2’nin de Netflix’e ekleneceği bilgisini Cem Yılmaz verdi. Ünlü komedyen “Karakomik Filmler 2” yorumuyla yaptığı Instagram paylaşımında filmin afişini paylaştı. Karakomik Filmler 2’nin afişinde dikkatleri çeken yer ise “26 Haziran’da Netflix’te” ibaresi oldu. 

Karakomik Filmler 2 Netflix ’te

Serinin ikinci filmi Karakomik Filmler 2 ’nin Netflix ’te izleyiciyle buluşacağı bilgisi, filmi izlemeye imkan bulamayanlar ve yeniden izlemek isteyenler için oldukça heyecan verici bir haber oldu. 

Karakomik Filmler 2’yi vizyon tarihinde izleyemeyenler veya yeniden seyretmek isteyenler 26 Haziran’da Netflix’te filmi seyretme imkanı bulabilecekler.

Karakomik Filmler 2

Komedyen, yazar ve oyuncu Cem Yılmaz, kara-mizah temalı iki yeni filmini 2019 yılında izleyici beğenisine sunmuştu. Artık kültleşen GORA, AROG ve Yahşi Batı filmleriyle senelerdir adından söz ettiren Yılmaz, yeni filmleriyle geçen sene beyazperdedeydi. Cem Yılmaz’ın alışılagelmiş komedi filmlerini bekleyen izleyiciler istediklerini pek bulamasa da filmler eleştirmenlerden geçer not almayı başardı.

Cem Yılmaz izleyici eleştirilerine ise pek çok yerde “Bu şekilde geçmişte yazmış olduğum başka hikayeler de var. Ben bunların hepsini sinema filmi yapmak istiyorum.” şeklinde dönüş yapmıştı. Cem Yılmaz çekmeye istekli olduğunu göstermiş oldu. Aslında izleyicilere üçüncü bir Karakomik Hikayeler’in gelebileceğini de empoze etti. 

Karakomik Filmler 2 konusu

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ‘Karakomik Filmler’ serisinin devam filmi Karakomik Filmler 2″ Deli ve Emanet  adında iki filmde oluşuyor. Deli, en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak olan bir taksicinin, gece mesaisinde başına gelenler olayları konu ederken; Emanet, yetenek yarışmalarına katılıp bu sayede şöhret olmanın hayalini kuran bir danşçının hikayesini konu ediyor.

İlginizi Çekebilir:

Karakomik Filmler 2, Cem Yılmaz’ın en az izlenen filmi oldu

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz