Çarşamba, Eylül 23, 2020
Ana Sayfa Dijital World of Warcraft Classic eSporu Başlıyor!

World of Warcraft Classic eSporu Başlıyor!

World of Warcraft Classic tarihinde ilk defa World of Warcraft Esporu Summer Bowl’le hayranlarının karşısına 17 Haziran’da çıkıyor. Kuzey Amerika ve Avrupa’dan takımlar, üç hafta boyunca her bir bölge için özel olarak oluşturulan 4000’er $ değerindeki ödül havuzları için mücadele edecek.

Turnuva iki bölgeye ayrılacak: Kuzey Amerika ve Avrupa. Tüm karşılaşmalar mevcut World of Warcraft Classic sunucularında, yeni eklenen War Game özelliği kullanılarak gerçekleştirilecek.

İşleyişse şöyle olacak:

blank

10 kişilik takımlar kendi bölgeleri için kayıt olacak. WoW Classic sunucularında 60. seviye bir karakteri olan tüm oyuncular turnuvaya katılabilecek. Katılım koşullarını ve kayıtları incelemek istiyorsanız Kuzey Amerika için bu adresi, Avrupa içinse bu adresi ziyaret edebilirsiniz!

Turnuva her bir bölge için iki aşamaya ayrılacak: elemeler ve finaller.

Elemelere katılım açık olacak.

Finallerse her bir bölgenin en iyi altı takımına ev sahipliği yapacak.

Takımlar, mevcut sunucularda War Game özelliğini kullanarak mücadele edecek. Bu özellik, oyuncuların bölgelerindeki diğer takımlarla savaş meydanlarında karşılaşmasını sağlıyor.

Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi altı takımını her bir bölgede ayrı olmak üzere 4000’er $ değerindeki ödül havuzlarının yanı sıra WoW Classic Summer Bowl kazananı olarak ün yapma fırsatı bekleyecek!

İsteyenler kuralların tamamı hakkında ayrıntılı bilgileri Kuzey Amerika ve Avrupa kayıt sayfalarında bulabilir.

Sunucular, finallere kalan takımlar ve turnuvayı nereden izleyebileceğinize dair bilgileri yakında paylaşılacak.

World of Warcraft’ın Yeni Ek Paketi Shadowlands’ın Canlı Yayını ABD’deki olaylar Sebebiyle Ertelendi

Oyunseverlerin merakla beklediği World of Warcraft ’ın yeni ek paketi Shadowlands ’ı izleme imkanı bulacakları canlı yayın, ABD’de devam eden olaylar sebebiyle ertelendi.

World of Warcraft’ın resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla oyunseverlerin yedi aydır beklediği canlı yayının ertelendiği haberi verildi. 9 Haziran’da yapılması beklenen ve yeni ek pakete odaklanan canlı yayının ertelendiği duyurusu şu şekilde paylaşıldı:

 “Bizim sesimizden daha önemli seslerin dinlenmeye ihtiyacı var ve şu an dinleme zamanı” 

World of Warcraft’ın paylaştığı tweet’te yer alan söz konusu ifadeler elbette ki, merakla beklenen canlı yayının ABD’de devam eden üzücü olayların sonucunda ertelendiğini ortaya koyuyor. World of Warcraft’ta ABD’de devam eden protestolar sebebiyle ertelenen etkinler arasında yerini almış oldu.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation 5 Games Etkinliği 11 Haziran’da Düzenlenecek

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

blank

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi Kendine Kaybolan Medya Özelliği WhatsApp’ın Beta Sürümünde Görüldü

WhatsApp’ın, Android beta sürümünü güncellemesiyle yeni bir özellik açığa çıktı. Söz konusu Whatsapp güncellemesinde, kendi kendine kaybolan medyalar özelliği dikkat çekti. WhatsApp’ın Durum bölümünden...

Yeni Siri, 3 Yıl Öncesine Göre 20 Kattan Daha Fazla Bilgiye Sahip! 

Kısa bir süre önce yayınlanan iOS 14, iPadOS 14 ve watchOS 14 güncellemeleriyle yeni bir görünüm ve yeni özellikler kazanan Siri, 3 yıl öncesine göre 20 kattan daha fazla bilgiye sahip...

Çocuklar İçin Eğitici Uygulama: ‘Da Vinci Kids’ Uygulamasının Yeni Sürümü Yayınlandı 

Çocuklar için eğlendirici ve eğitici bir mobil uygulama olan ‘Da Vinci Kids’in yeni sürümü yayınlandı. Uygulamanın; akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla, AppStore ve Google...

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit’in Fiyatları Açıklandı! 

Kısa bir süre önce 'Geliştirici Konferansı 2020'de görücüye çıkarılan Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit’in resmi Türkiye satış fiyatları açıklandı. Huawei Watch GT 2 Pro, ön satışa özel 2 bin...

Giyilebilir Dezenfektan Saat ‘COOL FAST’, 20 TL Bandında Piyasaya Sürülecek

Bütünsel Tıp Uzmanı Emine Baran’ın kişisel hijyen ve virüsten koruma amaçlı tasarladığı giyilebilir dezenfektan saat ‘COOL FAST’, Çin’de düzenlenen uluslararası tasarım yarışması ‘Design Intelligence Awards (DIA)’da değerlendirme...