World of Warcraft Classic tarihinde ilk defa World of Warcraft Esporu Summer Bowl’le hayranlarının karşısına 17 Haziran’da çıkıyor. Kuzey Amerika ve Avrupa’dan takımlar, üç hafta boyunca her bir bölge için özel olarak oluşturulan 4000’er $ değerindeki ödül havuzları için mücadele edecek.

Turnuva iki bölgeye ayrılacak: Kuzey Amerika ve Avrupa. Tüm karşılaşmalar mevcut World of Warcraft Classic sunucularında, yeni eklenen War Game özelliği kullanılarak gerçekleştirilecek.

İşleyişse şöyle olacak:

10 kişilik takımlar kendi bölgeleri için kayıt olacak. WoW Classic sunucularında 60. seviye bir karakteri olan tüm oyuncular turnuvaya katılabilecek. Katılım koşullarını ve kayıtları incelemek istiyorsanız Kuzey Amerika için bu adresi, Avrupa içinse bu adresi ziyaret edebilirsiniz!

Turnuva her bir bölge için iki aşamaya ayrılacak: elemeler ve finaller.

Elemelere katılım açık olacak.

Finallerse her bir bölgenin en iyi altı takımına ev sahipliği yapacak.

Takımlar, mevcut sunucularda War Game özelliğini kullanarak mücadele edecek. Bu özellik, oyuncuların bölgelerindeki diğer takımlarla savaş meydanlarında karşılaşmasını sağlıyor.

Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi altı takımını her bir bölgede ayrı olmak üzere 4000’er $ değerindeki ödül havuzlarının yanı sıra WoW Classic Summer Bowl kazananı olarak ün yapma fırsatı bekleyecek!

İsteyenler kuralların tamamı hakkında ayrıntılı bilgileri Kuzey Amerika ve Avrupa kayıt sayfalarında bulabilir.

Sunucular, finallere kalan takımlar ve turnuvayı nereden izleyebileceğinize dair bilgileri yakında paylaşılacak.

World of Warcraft’ın Yeni Ek Paketi Shadowlands’ın Canlı Yayını ABD’deki olaylar Sebebiyle Ertelendi

Oyunseverlerin merakla beklediği World of Warcraft ’ın yeni ek paketi Shadowlands ’ı izleme imkanı bulacakları canlı yayın, ABD’de devam eden olaylar sebebiyle ertelendi.

World of Warcraft’ın resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla oyunseverlerin yedi aydır beklediği canlı yayının ertelendiği haberi verildi. 9 Haziran’da yapılması beklenen ve yeni ek pakete odaklanan canlı yayının ertelendiği duyurusu şu şekilde paylaşıldı:

 “Bizim sesimizden daha önemli seslerin dinlenmeye ihtiyacı var ve şu an dinleme zamanı” 

World of Warcraft’ın paylaştığı tweet’te yer alan söz konusu ifadeler elbette ki, merakla beklenen canlı yayının ABD’de devam eden üzücü olayların sonucunda ertelendiğini ortaya koyuyor. World of Warcraft’ta ABD’de devam eden protestolar sebebiyle ertelenen etkinler arasında yerini almış oldu.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation 5 Games Etkinliği 11 Haziran’da Düzenlenecek

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz