Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Timur Akkurt, Ekin Kollama ve Murat Türkbıkmaz’ın sunumuyla klasik Tekno Safari podcast’leri yeniden başladı. Peki ilk bölümde neler konuşuldu?

Kısa süre önce Timur Akkurt ve Burak Bayburtlu geleceğin teknoloji trendlerini yorumladığı podcast’lerine başlamıştı. Hatta ilk bölümde Black Friday, kargo, kargoculuk gibi konuları konuşmuşlardı. Şimdiyse merakla beklediğiniz efsane kadro düzenli podcast yayınlarıyla geri döndü.

Timur Akkurt, Ekin Kollama ve Murat Türkbıkmaz’dan oluşan klasik kadro haftalık yayınlarında güncel teknoloji haberlerini, yeni çıkan ürünleri ve hizmetleri konuşmaya başladı. Ayrıca bu podcast’lerde teknoloji sektörünün önde gelen isimleri de konuk olacak.

İlk bölümde neler konuşuldu derseniz Elon Musk’ın yeni aracı CyberTruck’tan tutun akıllı telefonlardaki trend renkler, geniş açı kameralar, hatta Putin’in imzaladığı yerli yazılım kanununa kadar pek çok konuda yorumlar yapıldı.

Peki yayınlar ne zaman ve kimlerle olacak?

Her pazartesi Timur Akkurt ve Burak Bayburtlu; her cuma ise Timur Akkurt, Murat Türkbıkmaz ve Ekin Kollama yeni konular, konuklar ve trendlerle karşınızda olacak.

Bu podcast’leri nerelerden dinleyebilirsiniz?

İki podcast’i de Spotify, iTunes ve Google podcast üzerinden dinleyebilirsiniz. Düzenli bildirim almak için ise bu platformlardaki takip et butonuna basmanız yeterli. Yayınlar online olduğu anda bildirim alabileceksiniz.