Netflix’in sevilen dizisi La Casa De Papel ‘in final sezonu olacak beşinci sezon ilk kısım yayınlandı. İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi olan La Casa De Papel 5. Sezon ikinci kısım ise 3 Aralık’ta yayınlanacak. 

Alex Pina tarafından yaratılan bir soygun ve suç dizisi La Casa De Papel’in yeni sezonu Netflix’te yayınlandı. Bir ‘Profesör’ liderliğindeki soygun ekibinin İspanya Kraliyet Darphanesi’ni ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını konu edinen La Casa De Papel ‘in final sezonu geçen aylarda yapılan bir duyuruyla iki kısım şeklinde yayınlanacağı açıklamıştı. Dizinin beşinci sezon ilk kısmı Netflix’te yayınlandı. Toplamda 10 bölüm olması planlanan La Casa De Papel 5. Sezon’un ilk kısmında 5 bölüm yer alıyor. Netflix aboneleri La Casa De Papel 5. sezon ilk kısmı artık platformdan izlenebiliyor. 

La Casa De Papel 5. Sezon konusu:

La Casa de Papel dizisinin 5. sezon konusu ise şu şekilde: “İspanya Merkez Bankası’nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır. Ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör’ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: Ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.” 

Dizinin yaratıcısı Álex Pina, paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte final sezonuna ilişkin açıklamasında “Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

La Casa De Papel 5. Sezon fragman:

İlginizi Çekebilir:

Dwayne Jhonson’ın Başrolde Olduğu Red Notice Fragmanı Netflix Tarafından Paylaşıldı

Hayranlara Özel Küresel Etkinlik: Netflix TUDUM 25 Eylül’de

Ne izlesem diyenler için film ve dizi bulmanın pratik yolu: Netflix Roulette ve JustWatch:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz