250 TL Altı Powerbank Önerileri

250 TL altına satın alabileceğiniz powerbank öneri listemizle karşınızdayız. İşte; ‘250 TL altı en iyi powerbank önerileri.’ ‘250 TL altı powerbank önerileri.’ ‘250 TL altına alınabilecek en iyi powerbankler.’ ‘250 TL’lik en iyi powerbank tavsiyeleri.’

Fiyat, performans, kullanıcı deneyimleri ve teknik özelliklerini inceleyerek hazırladığımız bu listemizde, 250 TL ve altına satın alabileceğiniz 9 powerbank modeline yerine verdik. Aynı zamanda, rahat ve kolay bir kullanım sağlaması için hafif ve ince tasarımlara sahip olmasını da göz önünde bulundurduk. İşte; ‘250 TL altı en iyi powerbank önerileri.’ ‘250 TL altı powerbank önerileri.’ ‘250 TL altına alınabilecek en iyi powerbankler.’ ‘250 TL’lik en iyi powerbank tavsiyeleri.’

250 TL Altı En İyi Powerbank Önerileri

250 TL Altı En İyi Powerbank Önerileri

  • Baseus Full Screen
  • Sword Taşınabilir Kablosuz
  • Duracell
  • Codegen Supercharger
  • Dexim DAKSP0012
  • Samsung C-Type
  • Xiaomi 5000 mAh (Versiyon 2)
  • Varta 6000 mAh Slim
  • S-Lınk 5000 mAh
Baseus Full Screen

250 TL Altı Powerbank Önerileri

250 TL altı powerbank önerileri listesine ilk sırada Baseus Full Screen ile başlıyoruz. 8000 mAh pil gücüne sahip olan ürünü, bazı online alışveriş sitelerinde 217 TL indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. USB çıkış sayısı 2 olan taşınabilir şarj cihazını tabletlerinizde de kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte cihazın aşırı ısınma, aşırı şarj, gerilim ve akım koruması özellikleri de mevcut. Kullanıcılar tarafından ürünün en sevilen özellikleri arasında ise, şarj dolumu yüzde 100’e ulaştığında otomatik olarak kapanması yer alıyor. Ayrıca telefona benzer bir tasarıma sahip olan cihazı, elinizde ve gittiğiniz her yere taşımanıza olanak sağlıyor.

Sword Taşınabilir Kablosuz

250 TL Altı Powerbank Önerileri

Listemize ikinci sırada Sword powerbank ile devam ediyoruz. 147 TL indirimli fiyatıyla 250 TL altına alınabilecek en iyi powerbanklerden biri olan cihaz; 8000 mAh pil gücü, 2 USB çıkış sayısı, 21A ve 1A şarj çıkışı özelliklerini taşıyor ve oldukça şık bir tasarıma sahip. Ürün ile ilgili kullanıcı değerlendirmelerine bakıldığında, hızlı şarj performansının beğenildiğini görüyoruz.

Duracell 

250 TL Altı Powerbank Önerileri

48 saate kadar dayanıklı şarj edebilen Duracell; 6700 mAh pil gücü, 1 USB çıkış sayısı, şarj durumu göstergesi özellikleri ile listemizdeki yerini alıyor. LED gösterge ışığı ile ne kadar enerjiniz kaldığını kontrol edebildiğiniz cihazda, çift şarj girişi de bulunuyor. Böylece hem powerbankinizi hem de cihazınızı eşzamanlı olarak şarj edebiliyorsunuz. Android, Apple ve USB’den güç alan çoğu cihaz için uyumlu olan ürünün, hızlı şarjda başarılı olduğu yönünde kullanıcı değerlendirmeleri mevcut. Bunun yanı sıra; hafif tasarımıyla rahatlıkla yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

Codegen Supercharger

250 TL Altı Powerbank Önerileri

250 TL altı en iyi powerbank önerileri arasında gösterebileceğimiz bir diğer ürün de Codegen Supercharger. Orijinal fiyatı 130 TL olan ürün, 8000 mAh pil gücüne sahip. Kullanıcılar tarafından hızlı ve kullanışlı olarak değerlendirilen cihaz, bir telefon boyutunda olan tasarımı sayesinde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz nitelikte. Bununla birlikte ürün, cihazlarınızı kablosuz şarj etmenize olana tanıyor.

Dexim DAKSP0012

250 TL Altı Powerbank Önerileri

8000 mAh pil gücüne sahip olan Dexim powerbank, kablosuz ve dijital göstergeli özellikleri ile listemize giriyor. Şarj durumu göstergesi bulunan cihaz, 1 USB çıkış sayısına sahip. İndirimsiz fiyatıyla 178 TL olan Dexim, kullanıcı değerlendirmelerinde fiyat-performans açısından beğenilen powerbank modellerinden biri. Hafif tasarımı nedeniyle de taşınması açısından kolaylık sağlıyor.

Samsung C-Type

250 TL Altı Powerbank Önerileri

249 TL indirimli fiyatıyla satın alabileceğiniz Samsung C-Type, 2 USB çıkış sayısı ve 5000 ile 7900 mAh arası pil gücü özelliklerini taşıyor. Şarj durumu göstergesi de bulunan cihaz, günlük kullanım için önerilebilir nitelikte. Özellikle Samsung ürünlerinden memnun olanların ve kullananların listemizde yer alan bu taşınabilir şarj cihazından da memnun kalacağını söyleyebiliriz.

Xiaomi 5000 mAh (Versiyon 2)

250 TL Altı Powerbank Önerileri

Xiaomi powerbank ile 250 TL altına alınabilecek en iyi powerbank listemizin sonlarına geliyoruz. İnce, hafif tasarım özellikleri ile dikkati çeken ürün, 5000 mAh pil gücü ve 1 USB çıkış sayısına sahip. Hızlı şarj eden cihaz, aynı zamanda kendisi de hızlı bir şekilde şarj doluyor. Deneyimleyen kullanıcıların, fiyat ve performans oranına göre sevdiği taşınabilir şarj cihazlarından olan Xioami 5000 mAh, 169 TL fiyatı ile satışta.

Varta 6000 mAh Slim

250 TL Altı Powerbank Önerileri

Günlük kullanımda 6000 mAh pil gücü sunan Varta Slim, 2 USB çıkış sayısına sahip. LED şarj ve deşarj göstergesi bulunan ürün ile aynı anda 2 cihazı şarj edebiliyorsunuz. 12 mm yükseklik ve 142 mm genişlik özelliğinde olan cihazın taşınabilirliği de kolay.

S-Lınk 5000 mAh

250 TL Altı Powerbank Önerileri

Listemizi S-Lınk taşınabilir şarj cihazıyla sonlandırıyoruz. 5000 ile 7900 mAh arası pil gücü taşıyan cihaz, 1 USB çıkış sayısı sunuyor. LED ışıkları aracılığıyla şarj durumunu görebildiğiniz ürünün tasarımı ise oldukça küçük ve hafif.

İlginizi çekebilir:

ASUS, OLED Ekranlı 6 Yeni Laptop Modelini Tanıttı

Renault MAİS ile Araç Kiralama Girişimi TikTak ’tan Elektrikli Otomobil Anlaşması

KİMİN İÇİN UYGUN? ALINIR MI? Huawei MateBook 14 2021 inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz