Okuma Süresi
2 dakika

LG, en yeni ürünlerini Dubai’de düzenlenen “LG Showcase MEA 2023” etkinliğinde tanıtıyor. 4 yıl sonra yeniden bu etkinliği düzenleyen LG, 400’den fazla konuğa ev sahipliği yapıyor.

LG Electronics, LG Showcase MEA 2023 etkinliği ile 4 yıl sonra yeniden kapılarını açarak en yeni ürünlerini tanıtıyor. Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde bulunan Habtoo City’de gerçekleşen etkinlikte firma yöneticilerini, iş ortaklarını ve danışanlarını ağırladı. Pandeminin ardından yeniden bu organizasyonla bir araya gelen konuklar, iki gün süren etkinlikte LG’nin en yenilikçi ürünlerini deneyimleme fırsatı yakaladılar. İşte detaylar!

LG Marka İmajını Güçlendirdi

2019 yılından bu yana ilk kez düzenlenen ve iki gün süren etkinlikte konuklar bölgede kullanıma sunulacak en son yenilikleri deneyimleme şansı buldular. Şu ana kadarki en kalabalık katılımcı grubuna ev sahipliği yapan LG Showcase, bir marka olarak LG’ye duyulan güveni yeniden gözler önüne serdi. Bu esnada yenilikçi ürünlerini pazara sunmayı amaçlayan şirket ‘Life’s Good’ felsefesini bir kez daha vurgulamış oldu. Etkinlikte bulunan LG MEA Bölgesi CEO’su Il Hwan Lee şunları söyledi:

“LG Showcase MEA’nın pandemi sonrası dönemde Dubai’de yeniden düzenlenmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik geçmişte ziyaretçilere LG’nin geliştirdiği en yenilikçi teknolojiyi ilk elden sunarak onlara ‘İlk, Eşsiz ve Yeni’ deneyimler yaşatmasıyla ün kazanmıştı ve bu yılki etkinlik şu ana kadar gerçekleşen etkinliklerden çok daha iyi. Sektörün son birkaç yıldır karşılaştığı zorluklara rağmen bugün bu kadar çok davetlimizi ve iş ortağımızı etkinlikte görmek harika.”

Etkinliğin Ürün Yelpazesi

Ziyaretçiler, LG SIGNATURE ikinci nesil serisi, Kablosuz OLED TV’ler ve MoodUP özellikli buzdolabı, QNED TV, Vivace çamaşır makinesi, DualCool klima, bulaşık makineleri, kurutucular, ses sistemleri, oyun monitörleri, PC’ler, elektrikli süpürgeler, şekillendiriciler ve daha fazlasını içeren yeni gelişmekte olan ürün yelpazesini deneyimlediler. Ayrıca yaşam tarzı TV’ler, WashTower ve LG’nin pazardaki konumunu sağlamlaştıran ankastre ev aletleri de markanın ürün yelpazesinde odaklandığı ürünler arasında. Bu arada etkinlikte bulunan LG Türkiye Başkanı Dustin Lee ise şunları söyledi:

“LG’deki herkes LG Showcase 2023 MEA’nın gerçekleşmesi için heyecan duyuyor. Ziyaretçilerin kullanması ve deneyimlemesi için sergilenen bir dizi inovatif yeni ürünümüz ve cihazımız var. Yaklaşık 400 konuğun katılacağı kesinleşen etkinliğimizde, ziyaretçilerden LG’nin önümüzdeki yıllarda teknolojinin geleceğini nasıl gördüğüne dair yoğun bir ilgi bekliyoruz. Bu etkinlik aynı zamanda LG’nin yerel ortaklarıyla iş ilişkilerini daha da geliştirmesi için harika bir fırsat. Şirket olarak, yerel müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra ‘Life’s Good’ ile temsil ettiğimiz değerleri paylaşarak onları desteklemeye kararlıyız.”

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz