Pandemi ile hayatımızın bir parçası olan uzaktan ve hibrit çalışma önemini korumaya devam ediyor. Hibrit çalışma sistemi, ofislerin tasarımı ve dekorasyonunun yanında teknolojilerini de dönüştürüyor. Günümüzde ofisler daha küçük toplantı odalarına ve ortak kullanım alanlarına doğru hızla evriliyor.

Kurumların hibrit bir çalışma ortamı kurmalarına öncülük eden Logitech, her ölçekten kuruma hitap eden tak çalıştır, kolay kurulum sağlayan ve kullanıcı dostu video konferans ürünleriyle çalışma hayatında değer yaratmaya devam ediyor.

Yapılan araştırmalara göre, çalışanların 10’da 4’ü haftada 2-3 gün ofiste olmak istiyor.

Şirket yöneticilerinin 3’te 1’i, hibrit model çalışma sistemini sürdürmeyi düşünüyor.

Çalışanların %77’si Esnek çalışma düzenlemelerinin kendilerini daha üretken yaptığını söylüyor.

Çalışanların %64’ü Hibrit işbirliği alanlarının kendileri için önemli olduğunu düşünüyor.

Çalışanların %62’si tek kişilik odalar tercih ediyor.

Logitech Türkiye, Merkez Asya ve Kazakistan B2B Kanal Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, hibrit çalışma için video konferans sistemlerinin öne çıkmasının kaçınılmaz olduğunu vurgularken, en önemli faktörlerini kurumlar için de zaman ve maliyet tasarrufu oluşturduğunu belirtti. Masatçı video konferans sistemleri alanındaki potansiyelin hala çok yüksek olduğunu söylerken yenilikçi teknolojiler ile Logitech’in en son ürünlerini tanıttı.

Küçük odalar için hepsi bir arada video bar: RALLY BAR HUDDLE

Şık bir görünüm ve güçlü teknolojik alt yapıyı bir arada sunan Rally Bar Huddle sade tasarımı ile küçük alanlar için en doğru çözüm olarak öne çıkıyor.

Rally Bar Huddle, yapay zeka destekli gelişmiş ses alma, gürültü önleme ve sürmekte olan yazılım iyileştirmeleri ile uzaktan çalışanlar için net ve doğal bir toplantı deneyimi sağlıyor.

CollabOS ile çabucak kurulan, kolayca yönetilen, Tap IP ile entegre edilebilir Rally Bar Huddle, ürünle birlikte verilen Multi Mount aparatı sayesinde duvarda, masada ya da bir ekran üstünde kolayca kullanılabiliyor.

Kendi küçük aklı büyük masaüstü kamera: Logitech Sight

Logitech Sight, toplantı katılımcılarının en iyi perspektifini akıllıca yakalamak ve konferans odasında dolaşırken konuşmaları daha iyi izlemek için Rally Bar veya Rally Bar Mini ile birlikte çalışan yapay zeka destekli bir masaüstü kamera olarak öne çıkıyor.

Birden fazla katılımcıyı çerçeveleme özelliğine sahip Logitech Sight, toplantı yapılan odanın her yerinden en iyi görüntünün alınmasını sağlayan akıllı bir masa üstü yardımcı kamera olarak dikkat çekiyor.  315°’lik bir görüş alanıyla masa etrafındaki kişilerin birbirleriyle konuşmalarını yakalama ve portre modunda kalma yeteneğine sahip. 4K kameraları ve 7 hüzmelemeli mikrofonu ile Logitech Sight, konuşmaları ve beden dilini net bir şekilde yakalarken, 2,3 m uzaklığa kadar masadaki sesi rahatlıkla alabiliyor. Tak çalıştır ve kolay kullanım özelliğiyle Logitech Sight, Zoom, Microsoft Teams ve Google Workspace ile entegre bir şekilde çalışıyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz