En İyi Teknoloji Marketi

Elektronik perakende zinciri MediaMarkt, ‘Social Media Awards Turkey 2020’de ‘En İyi Teknoloji Marketi’ seçildi. Şirketin, üst üste üçüncü kez ‘Altın Ödül’e layık görülerek aynı kategoride birinci seçildiği ifade edildi.  

Elektronik perakende zinciri ‘MediaMarkt’, ‘Marketing Türkiye’ ve ‘BoomSonar’ iş birliğiyle düzenlenen ‘Social Media Awards Turkey 2020’de ‘En İyi Teknoloji Marketi’ seçildi. Şirket, ödül töreninde ‘Teknoloji Marketleri’ kategorisinin en iyisi seçilerek ‘Altın Ödül’e layık görüldü. MediaMarkt’ın, 3 yıldır üst üste ‘Teknoloji Marketleri’ kategorisinde birinci seçildiği ifade edildi.  

MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve MediaMarkt Türkiye Pazarlama, Kurumsal İletişim ve e-Ticaret Direktörü Çağanur Atay Uçtu, konuya ilişkin açıklamasında;  MediaMarkt olarak faaliyet gösterdiğimiz alan zor bir sektör çünkü benzer ürünler, farklı kanallarda ve satış noktalarında benzer fiyatlardan satışa sunuluyor, dolayısıyla başarılı olmak için ‘fark yaratabilmek’ gerekiyor. Bunun içinse tüketiciye hem ürünün sunumunda hem de hizmet anlamında daha iyi bir deneyim yaşatmak gerekiyor” ifadelerine yer verdi. 

Uçtu: “Fiziksel ve online MediaMarkt mağazalarında tüketici deneyimini iyileştirmeye çalışıyoruz” 

MediaMarkt Online

Uçtu, daha sonra sözlerine şu şekilde devam etti: “Biz de MediaMarkt olarak teknoloji-severlerin hem fiziksel hem de online mağazalarımızda yaşadığı deneyimin olumlu anlamda artması için bu konuyu gündemimizin en üstünde tutuyor ve her geçen gün, bunu daha da iyileştirmek için çalışıyoruz. Tüm bunlar ise tüketiciyi merkeze koymakla başlıyor ki aldığımız bu ödül de bizim, tüketicilerin tercihlerinin merkezinde MediaMarkt’ın olduğunun güzel bir temsili oldu. MediaMarkt olarak tüketici araştırmasına dayalı bu ödüle layık görülmekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu başarıda tüm organizasyonumuzun büyük emekleri bulunmaktadır, herkesin emeklerine sağlık.” 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye’de MediaMarkt’ta Ön Siparişe Açıldı

MediaMarkt 2019’da en çok akıllı telefon sattı

Microsoft Tarafından Görme Engelliler İçin Geliştirilen Seeing AI Uygulaması, Türkçe Sürümü ile Kullanıma Sunuldu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz