mi elektrikli scooter kutu açılımı ve yokuş testi
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Son dönemde büyük şehirlerde yoğun bir şekilde kullanılan scooterlar günden güne çeşitleniyor ve araçlara olan ilgi de her geçen gün artıyor. Biz de portatif yapısı ve kullanışlılığı ile dikkat çeken Xiaomi Mijia M365 Electric Scooter ‘ı sizler için kutusundan çıkarıp kurulumunu yaptık. Mi Elektrikli Scooter ile sürüş testi için yola çıktık. 

Şehir yaşantısında pratik ve portatif bir ulaşım çözümü olarak son dönemde çok tercih edilen araçların başında elektrikli scooter ‘lar geliyor. Elektrikli scooter kiralama seçeneği yanı sıra bireysel sahiplenme yoluyla da yollarda daha çok görülür oldu. Biz de Mi Scooter kutu açılımı ve kurulumu yaparak yokuş testi yaptık. Farklı kilolardaki kullanıcılar ile Mi Elektrikli Scooter ‘ın yokuş performansını değerlendirdik.

Sadeliği, kolay kullanımı ve portatif yapısıyla dikkat çeken Xiaomi Mijia M365 öne çıkan bir araç ve yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Peki Xiaomi Mijia M365 yokuşta nasıl bir performans sergiliyor? 90 kiloluk biri Xiaomi Mijia M365 kullanabilir mi? Mi Elektrikli Scooter kutu açılımı ve kurulumu videosu ile sizler için tüm detayları derledik. 70 ve 90 kiloluk kullanıcılar ile aracın düz yolda ve yokuşlu yoldaki performansını inceledik.

Tüm bunlar ve daha fazlası videomuzda…

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

POCO F2 PRO İnceleme – Yüksek Performans İsteyenler İçin

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz