microsoft-edge-youtube-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Microsoft Edge, sık sık aldığı güncellemeler ile daha popüler bir hale gelmeye devam ediyor. İnternet tarayıcısı, yeni güncellemesi ile YouTube entegrasyonu getiriyor.

Microsoft, Edge tarayıcısını desteklemeye devam ediyor. Tarayıcı, yenilenmesi ile birlikte dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcıların biri olmayı başarmıştı. Bununla birlikte yazılım devi, sık sık gelen güncellemeler ile bu kullanıcı sayısını da artırmaya devam ediyor.

Edge tarayıcı, kullanıcıların en çok kullandığı YouTube’u daha verimli kullanabilmesi için yenilikler getiriyor. Böyle tarayıcı, kullanıcıların favori içerik üreticilerini takip edebilmesini sağlıyor. Bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan ekran görüntülerine göre, YouTube sayfalarının adres çubuğunda yeni bir YouTube takip butonu eklenmiş durumda. İçerik oluşturucular, Edge Koleksiyonlar özelliğinde bir özet akışına eklenecek.

microsoft-edge-youtube-guncelleme-teknosafari

Ancak yeni özellik, henüz tüm YouTube kanalları için geçerli değil. Özellik, henüz ön izleme sürümü olarak geliştirilmeye devam ediyor. Edge içerisinde bulunacak olan entegrasyon ile birlikte RSS uzantısı, deneysel olarak test ediliyor.

Birçok kullanıcı tarafından olumlu geri dönüş alan özellik, şimdilik yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı ile test ediliyor. Şirket, henüz resmi bir detaylandırma paylaşımında bulunmadı. Ancak kullanıcıların deneyimleri ile özellik keşfedilmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz