Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Prince of Persia haberinin arkasından şimdi de Ubisoft’un piyasaya sürmeye hazırladığı bir diğer oyunu olan Immortals: Fenyx Rising ‘in çıkış tarihi ve bazı ekran görüntüleri Microsoft Store tarafından sızdırıldı.

Ubisoft bugünlerde birçok oyununun duyurularını yapıyor. Prince of Persia Remake sızıntısının ardından şimdi bir tane daha oyunun bilgileri sızdırıldı. Microsoft Store, Immortals: Fenyx Rising olarak adlandırılan fakat eski ismi Gods & Monsters olan oyunun çıkış tarihi ve yeni ekran görüntülerini sızdırdı.

Immortal: Fenyx Rising Nedir?

Immortals: Fenyx Rising‘de oyuncular, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarma arayışında olan Fenyx rolünü üstleniyorlar. Oyuncular havada ya da yerde güçlü mitolojik canavarlarla savaşacaklar ve eski bulmacaları çözmek için tanrılarının güçlerini kullanacaklar.

Immortals: Fenyx Rising Oyununun Çıkış Tarihi

Microsoft Store’un sızdırdığı bilgilere göre oyunun çıkış tarihi 3 Aralık olarak belirtiliyor. Bu tarihin şu anlık doğru olup olmadığı hakkında herhangi bir fikir sahibi değiliz. Bu bilginin doğruluğunu Ubisoft Forward etkinliğinde öğreneceğiz.

Ubisoft’un bu oyunu 10 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan Ubisoft Forward etkinliğinde resmi olarak duyurması bekleniyor. Aynı etkinlikte, Prince of Persia Remake oyununun da resmi olarak duyurulması oyun-severler tarafından yoğun bir ilgiyle bekleniliyor.

Son olarak, Immortals: Fenyx Rising oyununun temel özelliklerini aşağıya bırakıyoruz:

  • Achilles’in kılıcı ve Daidalos’un kanatları gibi tanrıların güçlerini kullanarak güçlü düşmanlarla savaşın ve eski bulmacaları çözün.
  • Havada ve yerde dinamik savaşta Cyclops ve Medusa gibi ikonik mitolojik yaratıklarla savaşın.
  • Yıkıcı hasar için güdümlü oklar, telekinezi ve daha fazlası olmak üzere becerilerinizi ve çeşitli silahları kullanın.
  • Her biri tanrılardan ilham alan yedi benzersiz bölgede stilize edilmiş bir açık dünyayı keşfedin.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Prince of Persia Remake 10 Eylül’de Ubisoft Forward ‘da Tanıtılacak

Ubisoft’un Battle Royale Oyunu ‘Hyper Scape’ Ücretsiz Olarak Yayınlandı

The Witcher 3 ‘ün Ray Tracing ‘i Destekleyeceği Duyuruldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz