Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık : Oppo Enco Buds inceleme
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco Buds inceleme videosu ile karşınızdayız. Oppo Enco Buds bluetooth kulaklık inceleme videosunda sizler için cihazın teknik detaylarını derledik.

Oppo kulaklık Enco Buds alınır mı? Bluetooth kulaklık önerisi olarak değerlendirilir mi? Ucuz bluetooth kulaklık arayanlar için tercih edilir mi? Bu soruların yanıtı Oppo kablosuz kulaklık modeli Enco Buds inceleme videosunda.

OPPO’nun yeni gerçek kablosuz kulaklık modeli Enco Buds, kristal netliğinde ses performansı sunarken, gelen aramalarda çevredeki gürültüyü azaltan Akıllı Çağrı Gürültü Azaltma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Sadece kullanımı kolay olan bir kulaklıkla yetinmeyip daha farklı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız, Oyun Modu işlevini kullanan profesyonel bir oyuncuysanız ya da OPPO’nun liderlik ettiği yapay zeka tabanlı gürültü azaltma teknolojisini ve uzun pil ömrünü önemsiyorsanız, OPPO Enco Buds tüm bu taleplere yanıt veriyor. Gerçek kablosuz kulaklıklar, kablosuz müzik dinlemenin ve oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

OPPO’nun en yeni kablosuz kulaklığı OPPO Enco Buds, şarj kutusunu açtığınızda telefonunuzla hızlı bağlantı kurulmasını destekliyor. OPPO Enco Buds, çift kulakta düşük gecikmeli Bluetooth iletimini destekleyen, hızlı ve kesintisiz bağlantılar sağlamak için parazit oluşumu ve bağlantı kesilmesi sorunlarını çözen Bluetooth 5.2 yonga setini kullanıyor. Böylelikle gecikmesiz sesin keyfini rahatça çıkarabiliyorsunuz. Oyunlardaki gecikmeyi etkili bir şekilde azaltabilen ve görsel-işitsel senkronizasyonu iyileştirebilen süper düşük 80 ms[1] gecikmeli Oyun Modu’nu etkinleştirmek için kulaklıklara üç kez dokunmak yeterli. En iyi performansı alabilmek için kulaklıkların güvenli ve rahat bir şekilde kulaklara oturması gerekiyor.

OPPO Enco Buds, farklı kulak boyutları için ergonomik olarak tasarlanmış 3 farklı kulaklık ucuyla geliyor. Toza ve suya dayanıklılık açısından IP54 sertifikasına sahip olan OPPO Enco Buds, spor salonundayken, işe gidip gelirken kısacası yaşamınızın her anında size eşlik ediyor. Akıllı kulaklık tam şarjla 6 saate kadar ve şarj kutusuyla kullanıldığında 24 saate kadar dinleme imkanı sunuyor.

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar için Oppo Enco Buds inceleme videosu ile karşınızdaydık. Oppo kablosuz kulaklık inceleme videosunda sizler için detayları aktardık ve Oppo kablosuz kulaklık alınır mı? Oppo Enco Buds nasıl, Oppo Enco Buds özellikleri neler gibi soruları yanıtladık. Tekno Safari YouTube kanalına abone olarak güncel videoları takip edin. Bluetooth kulaklık önerisi yapmak için yorumlarda görüşlerinizi paylaşın.

İlginizi Çekebilir:

Samsung Galaxy Buds 2 inceleme

Jbl Quantum One gaming kulaklık inceleme

Oppo Enco Buds inceleme 

Huawei Kablosuz Kulaklık FreeBuds Pro İnceleme

Sennheiser HD 250BT kulak üstü bluetooth kulaklık inceleme 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz