CD Projekt RED tarafından piyasaya sunulan, grafikleri ve hikayesiyle oyuncuların gönlünde taht kuran The Witcher 3: Wild Hunt’a Ray Tracing geliyor. Aynı zamanda The Witcher 3’ün Next-Gen olarak PC platformunda ücretsiz olarak yayınlanacağı da bildirildi.

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonunu yayınlamayı planladığını belirtti. Ekibin açıklamalarına göre, gelecek olan bu yeni nesil sürüm The Witcher 3 ‘ün PC sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak ve Ray Tracing özelliğini de destekleyecek.

The Witcher 3 Next Gen Daha Hızlı Yükleme Süresine Sahip Olacak

The Witcher 3: Wild Hunt Next Gen, ışın izleme teknolojisi ve daha hızlı yükleme süreleriyle beraber bazı görsel ve teknik iyileştirmeler sunuyor olacak. Bu iyileştirmeler hem ana oyunda, hem DLC paketlerinde hem de oyunun bütün ekstra içeriklerinde uygulanacak.

Oyuna PC platformu üzerinden sahip olan kişiler The Witcher 3: Wild Hunt’ın bu yeni nesil sürümüne ileri ki zamanlarda gelecek olan bir güncelleme ile sahip olacaklar.

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ın bu yeni nesil versiyonunun ne zaman çıkacağı hakkında henüz resmi bir bilgi paylaşmadı.

The Witcher 3: Wild Hunt Nedir?

The Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt RED tarafından geliştirilen Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından Kuzey Amerika’da, Namco Bandai Games tarafından da Avrupa’da yayımcılığı yapılan üçüncü şahıs nişancı oyunu. Oyunda bir efsunger olarak yer alıyoruz ve çeşitli görevler tamamlayarak kendimizi ve silahlarımızı geliştiriyoruz. İki adet kılıcımızla haritanın dört bir yanındaki canavar kontratlarını alıyor ve bu kontratları yerine getirdiğimizde belirli bir ücret alıyoruz. Oyunun ana karakteri görevini birçok oyuncunun hayranı olduğu Geralt of Rivia üstleniyor. Oyun piyasaya 19 Mayıs 2015 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için sürüldü.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0’ Modu, 19 Eylül’de Yayınlanacak

The Witcher 3 oyun platformu Steam’de rekor kırdı

Cyberpunk 2077 ‘den 25 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz