Okuma Süresi
1 dakika

Mojang’in kısa süre önce duyurduğu Minecraft Dungeons oyununun DLC paketi Jungle Awakens ormanda geçen bir macera sunacak. İlk DLC paketi olacak Jungle Awakens Temmuz ayında çıkacak.

Microsoft tarafından satın alınan Mojang‘in yeni oyunu Minecraft Dungeons geçtiğimiz hafta Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve PC platformlarında kullanıma sunuldu. Xbox Game Pass üyeliği olanların direk erişebildiği oyun diğer kullanıcılar tarafından satın alınarak erişilebiliyor.

İlk Büyük Minecraft Dungeons DLC Paketi Jungle Awakens Temmuz’da!

Oyunun daha yeni çıkmasına rağmen çok iyi yorumlar aldıklarını paylaşan yapımcıların ayrıca sıkı şekilde çalışmaya devam ettikleri gözüküyor.

Yapımcı ekip Hero Pass’ın parçası olarak 2 adet DLC yayınlayacaklarını ve bunların ilkinin Jungle Awakens olduğunu söyledi. Jungle Awakens adından da anlaşılacağı üzere ormanda geçecek üç görevli macera seti olarak adlandırılıyor. Ayrıca bu paket yeni silahlar, zırhlar ve parçaların yanı sıra yeni düşmanlarda içerecek.

Minecraft Dungeons İkinci DLC Paketi Creeping Winter

İlk DLC paketinin yeni içeriklerle Temmuz’da paylaşılacağı açıklanırken ikinci çıkacak DLC için henüz net bir tarih yok. İkinci DLC Creeping Winter olarak adlandırılıyor ve tahminlere göre kış aylarında çıkması bekleniyor.

Mojang, DLC‘lerin dışında yeni getirecekleri yama ile platformlar arası çapraz oyun ve bazı “yeni harika ücretsiz içerik” sunmayı planlıyor.

İncelemelerimiz sonucunda Minecraft Dungeons‘u beğendik ve bu tarz oyunlara başlayacaklar için macera dolu içerik olarak nitelendirdik. Arkadaşlarımdan bazıları ekipçe oynamaya başladı ve birlikte görevleri yaparken eğlendiklerini söylediler.

Bu oyunu diğer benzerlerinden (The Elder Scrolls gibi) ayıran çok bir özellik bulamasak da değişik tatta macera oyunları arayanlara eğlenceli bir oyun.

Henüz Minecraft Dungeons oynamadıysanız ve oynamak istiyorsanız ister Game Pass’a üye olup oyunu ilk ay 5.90 TL den deneyebilir veya PC ve Xbox One için kalıcı olarak 56.25 TL’den alabilirsiniz. PS4 için 84 TL, Nintendo Switch için de 20 dolardan satılıyor.

İlginizi Çekebilir:

League of Legends: Wild Rift Detaylı İnceleme

Call of Duty: Warzone ‘a Duos Modu Geldi

En İyi Mobil Çiftlik Oyunları Listesi – 2020

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz