Yeni bir ticaret ve borsa oyunu kullanıcı beğenisine sunuldu. Blitzbinary isimli oyun kullanıcılarına sanal parayla al-sat yapmalarına olanak tanıyor. Anlık verilerle oynanan oyun borsa ve ticareti öğrenmek isteyen kişilere alternatif olabilir.

Blitzbinary isimli borsa ve ticaret oyunun geliştiricisi Playnance mobil oyunu resmi olarak duyurdu. Sanal ortamda ticaret yapmaya olanak tanıyan mobil oyun hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak yayınladı. 

Kullanıcıların sanal bir şekilde al sat yapmalarına olanak tanıyan ticaret ve borsa oyunu Blitzbinary’de kullanıcılar farklı kaynakları kullanarak vakit geçiriyor. Sanal bir parayla oynanan bu oyunda kullanıcılar farklı finans işlemleri gerçekleştirebiliyor. Oyunun gerçek borsa ve ticaretten tek farkı hiçbir şey kazanıp kaybetmemek oluyor. Ayrıca oyunda kullanıcılar al sat yaparken geçmiş dönemlerdeki verileri bilmek ve bunlara göre hareket etmek durumunda kalmıyor. Çünkü oyundaki tüm veriler anlık olarak sisteme işleniyor.

Dünyanın ilk ücretsiz borsa ve ticaret oyunu: Blitzbinary

Blitzbinary oyunu kullanıcılardan para talep etmiyor ve para kazandırmıyor. Dünyada yeni olan bu oyun kategorisinde kullanıcılar ilk kez, eğlenmek ve ticaret heyecanı yaşamak için oyunu ücretsiz olarak indirebiliyor. Blitzbinary, kullanıcıların kazançlarını ya da paralarını riske atmadan gerçek zamanlı piyasa verileriyle oynandığı için de çok daha eğlenceli bir deneyim yaşatabilir.

Oyundaki hamleler, al satlar ve ticaretler için Blitzcoin isimli sanal para kullanılıyor. Ayrıca oyunda kullanılan tek para da Blitzcoin olarak geçiyor ve para ödülü de bulunmuyor.

Oyunun geliştiricisi Playnance CMO’su Moran Signer Blitzbinary oyunu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Signer, oyunun ticaret ve borsanın herkes için eğlenceli olabileceğine değindi. Blitzbinary’nin de bu bağlamda geliştirildiği aktarıldı. Oyunun heyecan dolu ve benzersiz bir deneyim vadedettiğini dile getiren Signer’a göre dünyadaki bu ilk borsa ve ticaret oyunu milyonları peşinden sürükleyecek. 

Ticaret ve borsa oyunu Blitzbinary oyununu oynamak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey ise değerli bir şeye yatırım yapmak. Örneğin Amazon, Tesla gibi önemli şirketler için kendi tahminlerini belirten kullanıcılar, eğer tahminleri başarılı olursa belirli tutarlar kazanıyor. Genel anlamda basit bir mantığı bulunan oyun hem iOS hem de Android ekosistemi için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Finans ve borsayla ilgilenen ya da oyunu merak eden iOS kullanıcıları buraya tıklayarak oyuna erişim sağlayabilir. Android kullanıcıları ise buraya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak cihazlarına indirebilir.

İlginizi Çekebilir:

Z Kuşağı Üyelerinin Yüzde 54’ü, Kendini Mobil Oyuncu Olarak Tanımlıyor 

Türk Geliştiriciler Tarafından Üretilen Mobil Oyunların İndirilme Sayısı, Dünya Ortalamasının İki Katına Çıktı 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

1 Yorum

  1. online kapitalizm oyununu incelemenizi tavsiye ederim. üstelik türk yapımı demosunda bulunmuştuk sanırım yatırım aldılar yada alacaklar şu anda mobil uygulamaları yapılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz