Netflix The Haunting: Bly Malikanesi Fragmanı
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Netflix, ‘The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcıları tarafından hazırlanan ve Henry James’in ünlü hikayesinden uyarlanan ‘The HauntingBly Malikanesi’ dizisi için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. 9 bölümden oluşan dizinin, 9 Ekim Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix’in Türkiye ağında da yayınlanacağı ifade edildi. 

Dijital yayın devi Netflix, “The Haunting” isimli antoloji dizisine eklemeye hazırlandığı The Haunting: Bly Malikanesi’ sezonu için yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. ‘The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcıları tarafından hazırlanan dizinin, Henry James’in ikonik hikayesinden uyarlandığı ifade edildi. Şirket; 9 bölümden oluşan yapımın, 9 Ekim Cuma günü tüm dünyayla aynı anda Netflix’in Türkiye ağında da yayında olacağına işaret etti. Aktarılan detaylara göre; dizinin yürütücü yapımcılığını Mike FlanaganTrevor MacyDarryl Frank ve Justin Falvey üstleniyor. 

Merakla beklenen yapımın oyuncu kadrosunda ise Victoria PedrettiOliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Benjamin Evan AinsworthAmelie Bea Smith, Amelia Eve, Rahul KohliT’Nia Miller ve Tahirah Sharif gibi isimler yer alıyor.  

Netflix ‘The Haunting: Bly Malikanesi’ Konusu 

The Haunting: Bly Malikanesi Konusu

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan ve yapımcısı Trevor Macy tarafından hazırlanan “The Haunting” antolojisininThe Haunting: Bly Malikanesi’ isimli yeni sezonunun konusu, 1980’lerin İngiltere’si etrafında gelişiyorDizide; yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce Henry Wingrave (Henry Thomas), onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutuyor. Yeni bakıcı; malikanenin aşçısı Owen (Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve Kahya Bayan Grose (T’Nia Miller) ile birlikte, yetim iki çocuğun bakımından sorumlu oluyor. Ancak zaman geçtikçe malikanede, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkıyor. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikanede, aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekliyor. NetflixBly Malikane’sinde ölmenin, gitmiş olmak anlamına gelmediğine işaret ediyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, Yeni Bir Ücretsiz İzleme Kampanyası Başlattı

Sizi Kahkahalara Boğacak Netflix Komedi Filmleri

Netflix Türkiye Orijinal Dizisi Atiye İçin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz