Netflix'in En Çok İzlenenleri

Popüler dizi ve film platformu Netflix, geçen hafta en çok izlenen içeriklerini açıklamıştı. İşte o listeyi, sizler için derledik. ‘Netflix Türkiye’de en çok izlenenler.’ ‘Netflix Türkiye’de en çok izlenen dizi ve filmler.’ ‘Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenenleri.’ ‘Netflix’in en çok izlenenleri.’

‘Netflix Türkiye’de en çok izlenenler.’ ‘Netflix Türkiye’de en çok izlenen dizi ve filmler.’ ‘Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenenleri.’ ‘Netflix’in en çok izlenenleri’ listesiyle karşınızdayız.

Netflix Türkiye’de En Çok İzlenenler

İşte; Netflix Türkiye’de en çok izlenenler…

Netflix'in En Çok İzlenenleri

Filmler:

Red Notice

Netflix'in En Çok İzlenenleriNetflix Türkiye’nin top 10 listesinde yer alan Red Notice ile listemize başlıyoruz. Dwayne Johnson’ın başrolde yer aldığı film, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı ve bir FBI profil uzmanının kurnaz bir soyguncuyu yakalamaya çalışmasını konu alıyor.

Beni Çok Sev

Netflix'in En Çok İzlenenleriNetflix Türkiye’de haftanın en çok izlenenleri listesine bir yerli filmle devam ediyoruz. Sarp Akkaya, Songül Öden ve Ercan Kesal gibi dev oyuncu kadrosunun yer aldığı film, bir mahkumun kızıyla tekrar görüşüp kendini affettirme çabasını konu alıyor. Mahkum kızına kendisini affettirmek için gardiyan eşliğinde memleketine gider, ancak bu seyahatte gerçeği de öğrenecektir.

Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları

Netflix'in En Çok İzlenenleriYeşilçam’ın sevilen filmi Hababam Sınıfı’nın günümüz uyarlamaları da dijital film, dizi platformlarında popüler içerikler arasında yer alabiliyor. Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları, Netflix Türkiye’nin top 10 listesinde yerini koruyor.

Ortaya Karışık İlişkiler

Netflix'in En Çok İzlenenleriBeş farklı öykü içeren komedi türündeki Ortaya Karışık İlişkiler, hiçbir şeyin planlandığı gibi gitmediği bir geceyi konu alıyor. Film, Netflix Türkiye’nin en çok izlenenleri arasında bulunuyor, ancak henüz izlemeyen abonelere de tavsiye ederiz.

Nikolas

Netflix'in En Çok İzlenenleriListemize çocuk içeriklerinden bir filmle devam ediyoruz. Film, genç Nikolas’ın babasını bulmak için çıktığı yolculukta elflerin yaşadığı sihirli bir dünyaya gelmesini hikâyesine taşıyor.

The Power of the Dog

Netflix'in En Çok İzlenenleriKitaplardan uyarlanan filmlerden olan The Power of the Dog’da, baskıcı bir çiftlik sahibi erkek kardeşinin eşine ve onun genç oğluna oldukça zorluk çıkarır. Aynı zamanda filmin ilerleyen dakikalarında da bazı sırlar gün yüzüne çıkacaktır.

Zengin ve Şımarık

Netflix'in En Çok İzlenenleriFransa yapımı komedi türünde olan Zengin ve Şımarık, Netflix Türkiye abonelerine oldukça eğlenceli bir film deneyimi yaşatıyor. Film, zengin ve iyi niyetli bir babanın şımarık yetişen 3 çocuğuna her şeyini kaybetmiş rolü yapmasını konu alıyor. Böylece kardeşler kendi hayatlarını kazanmak zorunda kalırlar.

Benim Güzel Noel Şatom

Netflix'in En Çok İzlenenleriBenim Güzel Noel Şatom, kitapları çok satan bir yazarın bir olaydan kaçmak için şatoya yerleşmesini konu alıyor. Yazar şatoyu çok beğenmiştir, ancak şatonun sahibi huysuz dükle de anlaşmazlık yaşamaktadır.

Jack Reacher: Asla Geri Dönme

Netflix'in En Çok İzlenenleriHow I Met Your Mother’ın sevilen oyuncularından Cobie Smulders’ın Tom Cruise ile birlikte rol aldığı film ile listemize devam ediyoruz. Aksiyon ve macera türünde olan bu filmde, Jack Reacher, arkadaşının cinayetle suçlandığını öğrenir. Ancak bu suçlamanın bir komplonun parçası olduğundan şüphelenen Jack, bu hislerinde haklı olduğunu görecektir.

Bruised

Netflix'in En Çok İzlenenleriNetflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen filmlerini Bruised ile bitiriyoruz. Film, bir dövüşçünün, terk ettiği oğlunun yeniden hayatına girmesiyle birlikte ringlere dönüşünü konu alıyor.

Diziler:

La Casa De Papel

Netflix'in En Çok İzlenenleri3 Aralık’ta yayınlanan finaliyle hayranlarını Netflix ekranlarına kilitleyen La Casa De Papel, elbette top 10 listesinden düşmüyor. Türkiye listesinde 1 numarada olan ve bir süre daha yerini koruyacağı tahmin edilen filmin finalini henüz izlemediyseniz yeni heyecanlar sizi bekliyor.

Kulüp

Netflix'in En Çok İzlenenleri2. Kısmı Ocak’ta yayınlanacak olan Kulüp dizisi, Netflix abonelerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Yayınlandığı gün itibariyle büyük yankı uyandıran ve bir dönem dizisi olan Kulüp, bir annenin sorunlu geçmişi nedeniyle yetiştiremediği kızıyla tekrar bağ kurabilmek için bir gece kulübünde çalışmaya başlamasını konu alıyor.

Hellbound

Netflix'in En Çok İzlenenleri1’inci sezonuyla gündemde olan Hellbound, doğaüstü varlıkların insanları cezalandırarak cehenneme mahkum ettiği bir dünyada geçiyor. Bu ortam ise dini bir grubun ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır.

Arcane

Netflix'in En Çok İzlenenleriAnimasyon dizilerinden olan Arcane, Netflix Türkiye’nin ilk 10 listesinde yer alıyor. 1 sezon ve 9 bölümden oluşan dizi, aksiyon ve macerayı sonuna kadar yaşatıyor diyebiliriz.

Lost in Space

Netflix'in En Çok İzlenenleriYeni yayınlanan 8 bölümlük 3. sezonuyla Netflix Türkiye listesine oturan Lost in Space, yabancı bir gezegene iniş yapan Robinsonların, tüm engellere rağmen hayatta kalma çabasını hikâyesine taşıyor.

Squid Game

Netflix'in En Çok İzlenenleriİkinci sezonu büyük bir merakla beklenen Squid Game, konusuyla tüm dünyayı etkisi altına almayı başarmıştı. Yayınlanmasının üstünden epey zaman geçmesine rağmen, La Casa De Papel gibi Squid Game konseptinin de bir marka haline geldiğine şahit oluyoruz.

Elfler

Netflix'in En Çok İzlenenleri6 bölümlük 1. sezonuyla bir nevi mini dizi tadında olan Elfler, kafanızı ve dikkatinizi dağıtmak için izleyebileceğiniz nitelikte.

You

Netflix'in En Çok İzlenenleriNetflix Türkiye’de haftanın en çok izlenenleri listemizi You dizisi ile bitiriyoruz. Top 10 listesinden düşmeyen dizi, 10 bölümlük 3. sezonuyla da ilgiyi üzerinde toplamayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir:

Netflix Ocak 2022 Takvimi – Netflix Türkiye Ocak 2022 Programı

BluTV Aralık 2021 Takvimi – BluTV Yeni Dizi ve Filmler

Elektronik atıklar geri dönüştürülüyor öğrencilere burs oluyor! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz