Aşk 101 Netflix

Netflix Türkiye’nin uzun süredir merakla beklenen yeni yapımı Aşk 101 izleyici beğenisine sunuldu. Gençlik ve komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Bade İşçil, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka ve Alina Boz gibi ünlü isimler de yer alıyor.  

Netflix Türkiye’nin uzun süredir merakla beklenen ve sosyal medyada pek çok tartışmaya neden olan yeni yapımı Aşk 101, kısa bir süre önce izleyicisiyle buluştu. Gençlik ve komedi türündeki dizinin yapımcılığını, pek çok ünlü televizyon dizisinde de imzası olan Ay Yapım üstleniyor. Dizinin, dijital yayın platformu üzerinden yayınlanan ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizi, öğretmenlerinin bir basketbol koçuna aşık olmasını sağlamaya çalışan dört isyankar ve bir acemi öğrencinin birlikte arkadaşlığı, aşkı ve kendileri olma cesaretini öğrenme serüvenlerini konu alıyor. Dizi, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan bir lisede çekiliyor. 

Aşk 101 Netflix

Dizinin oyuncu kadrosunda Bade İşçil, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi ünlü isimler yer alıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz okuldaki iki eğitmeni canlandırırken diğer isimler ise başrollerdeki öğrencilere hayat veriyor. Diğer yandan Bade İşçil, öğrencilerden birinin büyüklüğünü canlandırıyor. Dizinin her bir bölümünün uzunluğu, 30 dakika ve 50 dakika arasında değişiklik gösteriyor. 

Netflix Türkiye’nin Aşk 101 isimli 3. orijinal yapımının konusu ne? 

Netflix Aşk 101 Konusu

Aşk 101, Netflix Türkiye’nin “Hakan: Muhafız” ve “Atiye”den sonraki 3. orijinal yapımı olarak kabul ediliyor. Popüler dijital yayın platformu Netflix üzerinden yayınlanan Aşk 101 isimli dizinin konusu, bir gençlik hikayesi etrafında gelişiyor. Hikayesi 1998 yılı ve günümüz arasında geçen dizi, okul yönetimi tarafından okuldan atılmak istenen 5 asi gencin birlikte büyüme hikayelerini konu alıyor. Dizide söz konusu 5 öğrencinin okulda kalmalarını isteyen tek öğretmenin tayininin çıkması, bu öğrencileri bir araya getiriyorÖğrenciler, bunun üzerine okuldan atılmamak için tayini çıkan öğretmenlerinin okulda kalmasını sağlayacak planlar yapmaya başlıyor. Bu sırada dizi izleyicileri; 5 gencin aşkı, hayatı, aile olmayı ve kendileri gibi kalmayı öğrenme süreçlerine şahitlik ediyor.  

Netflix üzerinden yayınlanan Aşk 101 dizisini izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix Türkiye’de Mayıs Ayı Takvimi Belli Oldu

Netflix, Android Kullanıcılarına Ekran Kilidi Özelliği Sundu

Netflix, YouTube Üzerinden Ücretsiz İzlenebilir Belgeseller Yayınladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz