Saygı Dizisi Hazırlıkları Online Olarak Devam Ediyor a

Blu TV’nin yeni yapımı, Behzat Ç dizisinden Ercüment Çözer karakterinin hikayesini konu alan Saygı Dizisi, hazırlıklarına online olarak devam ediyor. Pandeminin kontrol altına alınmasının ardından izleyiciyle buluşacak olan dizinin okuma provaları, video konferans platformlarında online olarak yapılıyor 

Yerli dijital yayın platformu BluTV’nin yeni yapımı Saygı dizisi için çalışmalar devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle bir araya gelemeyen dizi ekibi, çalışmalarını online kanallar üzerinden sürdürüyor. BluTV YouTube kanalından yayınladığı bir video ile dizi oyuncularının okuma provalarını izleyici ile paylaştı.

Saygı Dizi Konusu

Saygı Dizi Konusu

Behzat Ç. hayranları tarafından büyük bir merakla beklediği Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi kısa süre sonra ekrana gelecek. Saygı dizi konusu birçok dizisever tarafından merak ediliyor. BluTV’nin hazırladığı yapım, toplumdaki çürümüşlüğün sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan sosyopat bir karakter ile ele alacak. Behzat Ç.’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikayesini anlatacak dizinin çekimleri için gün sayan oyuncu kadrosu, okuma provalarını online olarak sürdürüyor. Karantina biter bitmez sete çıkarak çekimleri tamamlamayı planlayan dizi ekibi, herkesin heyecan ve merakla beklediği Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’ni bir an önce izleyiciyle buluşturmayı istiyor.

İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’nde usta oyuncu Nejat İşler’e, Helen rolüyle Miray Daner, Savaş rolüyle Boran Kuzum eşlik ediyor. Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi ve Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı’nın oturduğu dizinin konusu kısaca şöyle: Ercüment Çözer’in yolu bir gün, kendisiyle aynı amaç uğruna hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişir. Kudretli ama kendi içinde sayısız yarası bulunan Çözer, Helen ve Savaş adındaki bu iki idealist gence kol kanat gerer.

Ercüment Çözer’i ilk defa kendi şehrinde, İstanbul’da, göreceğimiz dizi, gündüz kuşağı programlarının aldatıcılığı, televizyonda parlayan yıldızların aslında özel hayatlarında ne kadar mutsuz oldukları gibi konulara değinerek medyaya dair de sözler söyleyecek.

Dizinin okuma provasını videosunu izlemek için tıklayın.

İlginizi çekebilir:

BluTV İki Yeni Dizi ve İlk Özel Yapım Filmi İçin Çalışmaları Hızlandırdı

Erdal Beşikçioğlu’ndan Behzat Ç.’nin neden bittiğine dair önemli açıklama

Netflix Türkiye’de Mayıs Ayı Takvimi Belli Oldu

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz